חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

כבל HDMI – מתחברים לקידמה

כבל HDMI הוא חלק בלתי נפרד מכל בית חכם בו ממוקמת מערכת קולנוע ביתית איכותית, מסכי פלזמה, בלו-ריי ועוד. במאמר זה נסביר מהו ה- HDMI.

מהו ה- HDMI?

המשמעות של ראשי התיבות HDMI היא High Definition Multimedia Interface המתבסס טכנית על פורמט וותיק יותר, פורמט ה- DIV. מדי שנה, הסטנדרטים הופכים יותר ויותר גבוהים ולכן אם אתם משתייכים אל אותם אנשים שמעוניינים ליהנות מסרט קולנוע ביתי המוגש לכם ברזולוציה גבוהה ומאפשר לכם הנאה מושלמת, תצטרכו להשתמש בפורמט הדיגיטלי. זאת, על ידי חיבור של הכבל אשר מעביר אות דיגיטלי למטרת הנאה מושלמת מווידיאו באיכות גבוהה.

במקרה בו מדובר על HDMI, פורמט המעביר אות דיגיטלי לווידיאו, נעזר בכבל מיוחד לביצוע העבודה. כבל משמש להעברת אות דיגיטלי ובסופו של דבר, מסך הפלזמה מצליח לקרוא מתוך אותו אות דיגיטלי המועבר אליו, את רמות המתח המתאימות וכך מצליח "לחלץ" מהם את המידע הדרוש. הבעיה מתחילה כאשר נוצר מצב בו הכבל ארוך והאות מתעוות, דבר שיוביל למצב בו לא ניתן לפענח את האות ולא תיראה שום תמונה בטלוויזיה.

HDMI משתמש בכבלים מיוחדים על מנת להעביר את האותות. כבל זה פועל על פי טכנולוגיית TDMS. כיום, ניתן לקנות כבלים באורכים שונים, אם מדובר על כבל סטנדרטי שמעביר אות של 1080P למקסימום עשרה מטרים ו- 720P למקסימום 15 מטרים.

סוגים שונים של כבלים

חשוב לקחת בחשבון שיש סוגים שונים צרכן צריך לבחור את אותו הכבל המתאים לצרכים שלו בצורה מדויקת (אורך הכבל, איכות, קצב העברת נתונים ועוד).

כבל ה- FLAT- כאן הכוונה היא אל כבל HDMI שטוח ועבה, אותו ניתן להסתיר בקלות רבה מתחת לשטיח, מאחורי חיפוי קיר או לבקש מהחשמלאי להשטיח אותו על הקיר בצורה שלא תפגע בעיצוב הכולל של הסלון. כבל זה יכול להעביר אות למרחק מקסימאלי של כעשרים מטרים.
כבל מאריך לשחזור- אם אתם מעוניינים לחבר שני כבלים קצרים, זהו הכבל אותו אתם צריכים לקנות וזכרו להתייעץ עם המוכר.
כבל מקצועי- כאן מדובר על סוגים שונים של כבלים שטוחים, כבלים מוזהבים איכותיים בעלי קצב גבוה של העברת נתונים, רזולוציה גבוהה במיוחד, רוחב פס כפול ועוד.
לסיכום, אם אתם מעוניינים בכבל שמעביר נתונים בקצב גבוה ואינו מושפע מכל מיני תופעות לוואי של רעשים, תמסורת ועוד, חשוב לבחור כבל איכותי באורך שמתאים למטרה שלכם. 
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...