חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

תכנון מטבחים חכמים

אנחנו חיים בעידן שבו הכול נמצא בהישג יד ובלחיצת כפתור. יש לנו טלוויזיות חכמות, טלפונים חכמים, בית חכם ואפילו מטבחים חכמים. כן, קראתם נכון! אולי לא מדובר במטבח שמבשל לנו את האוכל, דואג להרים את הצלחות מהשולחן ולהכניסם למדיח אבל בהחלט מדובר במטבח שיהפוך לכם את החיים להרבה יותר פשוטים.

איך להפוך מטבחים לחכמים-

מטבחים מיוחדים אלו מורכבים בעיקר ממוצרי חשמל חכמים אך לא רק. כיום, כמעט לכל מוצר מעולם המטבח יש גם אופציה חכמה:

  • המקרר החכם שרובכם כבר בטח מכירים הוא מקרר עם מנגנון בדלת למזיגת מים, ייצור קרח והכנת משקאות מוגזים.
  • אופציה נוספת של מקרר חכם , מקרר עם מסך מגע הפועל על מערכת אנדרואיד ומאפשר סנכרון של לוחות השנה עם חשבון ה-GMAIL הפרטי שלכם או האאוטלוק המשרדי ואף מערכת פתקים המאפשרת רישום תזכורות לבני הבית, רשימת קניות שתתעדכן אצלכם בנייד, אולי אפילו מכתב אהבה. ניתן גם להציג במסך תמונות לבחירתנו משירותי רשת שונים שיחליפו את המגנטים הידועים.
  • מה דעתכם על מקרר שיכול לזהות מוצרים שעומד לפוג תוקפם ולהתריע על כך? או אולי מקרר עם מצלמת אינטרנט כך שבזמן הקניות בסופר ניתן לראות אילו מוצרים קיימים או חסרים לכם במקרר.
  • ברז הניתן לשימוש ללא מגע יד.
  • כיור עם מסננת פסולת אוטומטית המאפשרת ניקוי קל יותר של הכיור.
  • כיריים שמזהים מתי מונח עליהם סיר ומתחילים את תהליך החימום ואפילו יודעים לזהות נקודת רתיחה ולהתריע על כך, כך שאם נרצה להרתיח מים לפסטה נוכל לדעת מתי ניתן להתחיל בבישול.
  • גם הסירים הפכו להיות חכמים- מה דעתכם על סיר שלא מצריך שימוש בכיריים? כזה שמערבב ומקציף ובעצם עושה כמעט הכול חוץ מלטגן (ככל הנראה גם זה עתיד לקרות).
  • אפילו הקומקום מאפשר לתזמן את הפעלתו ואף לבחור את הטמפרטורה הרצויה.

ישנם גם אפשרויות פונקציונאליות, מטבח חכם מאפשר לכם לבחור עבור כל אחד מבני הבית את טמפרטורת החדר המועדפת עליו, סוג התאורה (חשמלית או אור טבעי) כך שניתן לשלוט על התריסים במטבח ולבחור את כמות האור שיכנס. כל אלו הופכים את זמן השהייה במטבח לאופטימאליים עבור כל אחד מבני המשפחה בבית כשהם מבשלים או אפילו אוכלים.

אין ספק שמוצרים אלו יכולים להקל את חיינו ולהבטיח שנוכל להתמקד בבישול עצמו ולהפיק מזמן הבישול את המרב.

מטבחים יכולים להיות השקעה לא קטנה ובעיקר אם מתכננים כאלה חכמים. המוצרים מאוד יעילים אך גם דיי יקרים, כדאי לחשוב כבר בשלב התכנון מה באמת אנחנו חייבים שיהיה במטבח ועל מה ניתן לוותר. אם יש באפשרותכם לא לוותר, הרווחתם! האפשרויות הן אכן רחבות מהמוצרים במטבח ועד האופציות הפונקציונאליות במטבח. 

מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...