חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

תכנון ובחירת מערכות בית חכם


זה פשוט מאוד. אפשר לחלק את מערכות הבית לשלוש קבוצות : 1. מערכות הפנים של הבית הכוללות : טלוויזיות, מזקנים, תריסים, מאווררי תקרה וכדומה, כולם ניתנים לשליטה בקלות על ידי שלט אחד המקושר למערכת המרכזית של הבית החכם.                       2. ישנה מערכת המעטפת של הבית , כלומר : אזעקות, שערים, דלתות חכמות וכדומה. 3. והמערכת החיצונית כמובן : הגינה, המרחב מחוץ לכותלי הבית.


ויודעים מה, לפני שניכנס לתוך הבית בואו נדאג קודם דווקא לגינה. טוב אז ככה : אנחנו רוצים גינה מטופחת, מושקת בצורה מאוזנת, אין לנו זמן לעמוד כל היום עם צינור ולהשקות יותר מדי, פחות מדי. אנחנו חייבים מערכת בית חכם לגינה זה ברור. זה לא מותרות זה פשוט חיסכון. אנחנו חייבים מחשב השקיה מרכזי. כך נוכל  מאפשר לשלוט בצורה מדויקת בצריכת המים המועברת לגינות סביב הבית.


 התקנה של מרכזייה, בדק בית ומערכת של 2 ברזים לפחות, תשלוט בכל המתחם. יש אפשרות נוספת להתקין מערכת נטענת סולארית ולשפר את רמת השמירה על איכות הסביבה שבביתנו ולנצל את משאב השמש לטובתנו. ירוק וחסכוני. מחיר יקבע לפי גודל השטח כמובן ואופי הצמחייה שצריך להשקות.


אוקי, סיימנו עם הגינה. בואו נדאג שהמעטפת תהיה ממוגנת ומרושתת והבית החכם ישמור לנו על בטחון הבית.

על מה נשלוט במעטפת הבית כשנתחבר לבית החכם :  מערכת אזעקה מרכזית, מערכת גילו אש, מערכת הצפת מים, וכמובן מערכת המצלמות במעגל סגור.באפשרות המערכת  לשלוח התראות לטלפון הנייד בזמן אמת על כל תזוזה חשודה בשטח הבית. 
אפשר לנעול את הבית מכל מקום בעולם ! בעזרת חיבור פשוט  לאינטרנט,  או לתת גישה לשכן שניתן לסמוך עליו שיבדוק אם הכול בסדר.


הגענו לחלק הכיפי : מערכות הבידור. פעם זה היה רמקול אחד, מקסימום שניים. אחר-כך נכנס סראונד : ארבעה רמקולים ורמקול בס אחד. וואו ! היום ? רמקול בכל מקום אפשרי, מערכת סאונד מקצועית מוטמעת בתוך הקירות. Wireless , ללא חוטים, ללא כמה שלטים לכל מגבר או מכשיר. מערכת קולנוע ביתי אמתית בכל חדר וחדר, לא רק בסלון. הבית בשליטה מלאה. נוח, מתוחזק וחסכוני.
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...