חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

תאורת גן סולארית

איכות הסביבה נכנסה לאור הזרקורים של המטרות והיעדים החברתיים ברחבי העולם במהלך שלושת העשורים האחרונים. שינוי התפיסה מתפיסה אנתרופוצנטרית, בה "סובב" העולם סביב האדם שרשאי לנצלו כאוות נפשו, לתפיסה עם מודעות אקולוגית שמפנימה כי חומרים מתכלים, ועמם הסביבה שלנו, הייתה שלב מהותי בפרסום והצגת העובדות האומללות בפניי קהל אזרחי כדור הארץ. 

שינוי התפיסה המהותי הוביל לשינוי סדרי עדיפויות, הן בעולם המדע והן בחיי היום יום; חומרים אותם ניתן למחזר החלו למלא את מדפי החנויות, ותקציבי ענק הוזרמו לתחום שמירת וחסכון אנרגיה וצמצום טביעת הרגל האקולוגית של כל אחד ואחד מאיתנו. גילוי שיטת הפקת החשמל הסולארית על ידי הוראס בנדיקט דה סאושורה בשלהי המאה ה-18 לא איחר לבוא לאחר מחקרו המקיף של בנג'מין פרנקלין באמצע המאה ה-18, שהביא לשימושנו הנוכחי בחשמל.

הסיבה שלאורך המאות ננטשה השיטה הפוטו וולטאית לטובת הפקת חשמל בדרך המוכרת לנו, הינה שמלכתחילה עלות הפקת אנרגיה סולארית גבוהה מזו של השימוש בתשתיות החשמל הקיימות. כאמור, עד המאה ה-20 לא הבין האדם שהפקת החשמל הנורמטיבית פוגעת בסביבה; כל זאת, בשעה שהפקת אנרגיה סולארית מסתמכת על האנרגיה של השמש, שאיננה עתידה להתכלות בעתיד הקרוב. כיום יודע הציבור כי בטווח הארוך שימוש באנרגיה סולארית משתלם, לא רק מבחינת איכות הסביבה, אלא גם מבחינה כלכלית.

כיום נבנים בתים רבים תוך תכנון מראש, כ"בתים חכמים". תאורת גן חזקה, פחי זבל שונים לחומרים השונים ושימוש בחומרים שאינם מזיקים לסביבה במהלך הבנייה או לאחריה, הם מאושיות הבית החכם. אם הנכם מעוניינים במידע אודות תאורה פוטו וולטאית לגינה, פנו אלינו ב"פיוצ'רהאוס"! הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי, נשמח להשיב על כל שאלה, לעדכן אתכם במוצרינו החדשים ובמבצעינו המפתים! 
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...