חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

תאורה סולארית

מאז גילה הוראס בנדיקט דה סאושורה את הדרך להפקת אנרגיה מקרני השמש בסופה של המאה ה-18, ועד היום, חלו התפתחויות שלא ניתן היה להעלות על הדעת בתחום: משימוש ברצועת הלוחות המיניאטורית להפעלת מחשבון הכיס שלנו ועד לתפעול בתים שלמים באמצעות גגות מרוצפים לוחות סולאריים, זינק המדע בקפיצה אימתנית. ניתן אפילו להגיד שהדבר היחיד שגדול וחשוב מגילוי החשמל עצמו, הוא גילוי הפקת החשמל הסולארית.

לאור ההשפעה הקשה והחריפה שיש לדרכי הפקת החשמל הנורמטיביות על איכות הסביבה והתכלות העולם שסביבנו, דרושה הייתה דרך חלופית להפקת חשמל כמו אוויר לנשימה. בעולם המדע נחתה הרגל על הגז בקול גדול, ותקציבי עתק החלו לזרום לתחום המחקר הפוטו וולטאי. ההתקדמות האדירה בתחום הזדרזה להגיע, ועמה אפילו מכוניות המונעות בכוח סולארי. האתגר היחיד שהציב העולם הסולארי אל מול הצרכנים הוא עלויות ההתקנה הגבוהות, אך עלויות אלו מבוטלות ומקוזזות עם החסכונות האדירים ששימוש בייצור חשמל עצמאי ובלתי תלוי בטווח הארוך.

היתרונות בהפקת אנרגיה סולארית הם ברורים: מינימום פגיעה באיכות הסביבה, קוסט-אפקטיביות גבוהה, חוסר-תלות באספקת חשמל חיצונית ואף בפרגולה מאלומיניום, הסתמכות על השמש שאיננה בתהליכי התכלות וכו'. כיום נבנים בתים רבים כ"בתים חכמים", בתים בעלי תכנון מוקדם של תשתית אנרגיה סולארית. אחרים משפצים ומשדרגים את ביתם בתהליך הדרגתי. החששות שהיו בעבר מתאורה סולארית שאיננה חזקה דיו, או שאיננה אמינה מספיק חלפו כלא היו, וכולם נוהרים כעת לעבר העתיד!

אם גם אתם מתעניינים בתאורה סולארית חזקה לבית, לחצר או למחסן, הגעתם למקום הנכון! "פיוצ'רהאוס" כאן בכדי לייעץ לכם בדבר תאורה סולארית לבתים פרטיים ומשרדים כאחד. אם לגינה או למרפסת, לחדר השינה או לחניה, תאורה סולארית היננה הפתרון האידאלי למצוקות הקיימות עם אספקת החשמל הקווית. פנו אלינו עוד היום ונשמח להשיב על כל שאלה!
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...