חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

שלט רחוק אוניברסלי

עד לא מזמן שלט אוניברסלי שלט בטלוויזיה וזהו. היה קשה לתפעל אותו, להכניס את כל הערוצים ולא תמיד זה עבד. מערכות חישה מרחוק בכל תחום אפשרי אחר בבית, זה המומחיות שלנו ב- Futurehouse.co.il


היום שלט אוניברסלי שולט בכל המכשירים החשמליים הקיימים שרק אפשר לדמיין.  שלט אוניברסלי הוא ציוד הקצה ששולט בבית החכם שלך. זה נכנס כבר כסטנדרט בבתים חדשים שנבנים על ידי קבלנים. אם פעם זה היה עולה הרבה, היום העלויות מצטמצמות, הטכנולוגיה מתפתחת, והאפשרויות שלך כלקוח לנהל בית חכם, יעיל וחסכוני לא בשמיים. 


מערכת הבית החכם שולטת למעשה בשאר מערכות הבית : תאורה, תריסים, אזעקה, ווילונות ,תאורה, גלאי עשן, גלאי נפח, אינטרנט,   מצלמות, מערכות חימום, חימום רצפתי, וכמובן מערכות שמע , מיזוג אוויר, צגים, מקרנים ומסכים. במעטפת הבית : מנועים לשערים ודלתות , מערכת ההשקיה וכדומה.


אם זה בדבר החשוב ביותר בבית כמו : מערכת האזעקה המרכזית, מערכת גילוי האש, מערכת הצפת מים או מצלמות במעגל סגור. או בדברים שנחשבים כנוחות במערכות הבידור בבית, הבית החכם חוסך בזמן ובכסף וקל לתפעול .


בוא להפוך את המקום בו אתה מבלה את זמן האיכות שלך לאיכותי ונגיש יותר. בפיוצ'רהואוס תקבל את כל המידע והטיפים הנחוצים לך כדי לעשות את המעבר מבית רגיל ומסורבל, לבית יעיל וחכם. זה מעשי יתור ובר ביצוע. וכמו שכב נאמר, העלויות היום זולות בעשרות אחוזים לעומת מה שהיה נהוג בעבר. אם פעם רק ווילות יוקרה זכו לבתים חכמים, היום כמעט בכל בית המערכת קיימת. אל תישאר מרחוק ואל תיבהל מהטכנולוגיה, הטמעת המערכת תעשה בצורה מקצועית על ידינו ובסוף תראה שאפילו הבת שלך יכולה להפעיל את השלט האוניברסלי בלחיצת כפתור.


כמו ביל גייטס שעשה זאת לפני עשור בטירה הענקית שלו, כשהמחירים עוד היו בשמיים גם אצלך בבית ניתן להתאים את עוצמת המזגן לכל אחד מבני הבית באופן אישי, את סוג התאורה על ידי שליטה בדימרים של גופי התאורה, ולחסוך לך זמן בדברים טריוויאליים כמו : הדלקת דוד, כיוון טיימר להשקיית הגינה וכדומה
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...