חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

קורס טכנאי מערכות בית חכם

קורס מבוקש בתחום מתפתח של התקנות בית חכם. בבתים רבים יותר ויותר נכנס הבית החכם כסטנדרט, ונזקקים אנשים מקצועיים להתקנת המערכות.


מטרתו של קורס בהתקנת מערכות בית חכם היא להעניק ידע מקצועי בכל מה שקשור להתקנה, תפעול, תיקון ותחזוקה של מערכות הבית החכם. הקורס כולל תיאוריה נחוצה ידע מעשי. תלמידי קורס טכנאי מערכות בית חכם ילמדו כיצד להתקין ולתפעל כמה סוגי מערכות בית חכם: זו שמבוססת על רשת החשמל וזו המבוססת על תקשורת ייעודית. הם ילמדו להתאים את סוג המערכת השל בית החכם למאפייני הבית; להקים מערכת, לנהל פרויקט בית חכם, להציג את המערכת של הבית החכם ללקוח בצורה פשוטה ומקצועית וכמובן לתכנן, מהיסוד, לתכנת אם זו רשת אינטרנטית, להפעיל ולשוט בכל מרכיביה וידעו לתמחר את המערכת והעבודה שלהם בסופה.


בתחום שצובר תאוצה יש ביקוש רב לבוגרי קורס טכנאי מערכות בית חכם ובל בוגר שסיים בצורה מוצלח את הקורס יוכל להשתלב כעצמאי או כשכירים בחברות מתחום הבית החכם. בוגר קורס טכנאי מערכות בית חכם יוכל לייעץ, להתקין, לתפעל ולמכור מערכות בית חכם בצורה אמינה ומקצועית.


הבית החכם מחבר בין רשת האינטרנט הביתית, מערכת מיזוג האוויר, מערכת התאורה, מערכת הטלוויזיה והכבלים, הקולנוע ביתי, מערכת האזעקה ועוד, בצורה שמאפשרת לנטר בו זמנית את כולן מכל חלק של הבית החכם, באמצעות שלט רחוק אחד או באמצעות המחשב והטלפון. 


הדלקת אורות, סגירת תריסים תוך בזבוז זמן בעמידה ליד התריס לחכות שייעצר ואז להחזיר את הכפתור למצב ביניים כדי למנוע קצרים במנגנון התריס, הופכים מיותרים. המערכת חוסכת אנרגיה ועלויות חשמל, מורידה זיהום סביבתי ומעלה את ערך הבית.     הצורך במערכות בית חכם גובר עם השנים בשל ריבוי המערכות בבניין המודרני, התפתחות המחשבים ומערכות הטכנולוגיות.


מספר מערכות הבית החכם הנמכרות מדי שנה עולה בצורה מהירה ועלות התקנתן פוחתת. טכנאי מערכות בית חכם נדרשים לתפעול המערכות ולכן כל מי שיוצא מקורס בתחום זה עתיד להיות מבוקש בשוק ולמצוא עבודה בתחום. ניתן ללמוד את המקצועות במקומות רבים ולהתמחות בתקופה קצרה יחסית של עד שישה חודשים ולמצוא עבודה בתחום. במכללות כמו : מלטש,  אין ליין ואחרות.
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...