חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

מערכת לניהול בית חכם.

בית חכם הוא טכנולוגיה שמאפשרת לכל דיירי הבית לשפר את איכות החיים בבית והנוחות. Home Automation  היא  מערכת אוטומיזציה של פעולות הבית השונות בעזרת חיבור מערכות הבית. טלוויזיה, מיזוג אוויר, אינטרנט, תאורה, מערכת קולנוע ביתית, השקיה ועוד למערכת אחת באמצעות שלט מרכזי, מחשב או פלאפון.               אין צורך יותר להחזיק בבית עשרות שלטים. כל אחד מפעיל מכשיר אחר וניתן לרכז את הכול במתקן אחד ממנו יוכלו כל המכשירים בבית להיות מופעלים ומבוקרים באופן ידידותי למשתמש. היתרונות המיוחסים למערכת הבית החכם הם רבים. לצד הנוחות והיעילות, בית חכם הוא קודם כל בטיחותי יותר. מערכת הבית החכם יכולה לזהות פורץ  ולסגור את כל הפתחים בלחיצת כפתור ומרחוק, כלומר גם מחוץ לבית, לחייג למשטרה, וגם לצלם את הפריצה בעת התרחשותה. במקרה שריפה, המערכת החכמה בנויה לזהות עשן, לפתוח חלונות או לנעול חדרים.

בתי העתיד כולם מתוכננים להיות בתים חכמים. בעידן המודרני הטכנולוגיות יודעות לדבר זו עם זו בעזרת פעולות פשוטות מכל מקום בו אתה נמצא. כך שבאופן פרדוקסלי , ככל שהבית חכם יותר, כך כל אחד אפילו מישהו שאינו מתמצא במערכת כמו ילדים או אנשים בעלי מוגבלויות מוטוריות יכול לנהל את המערכת. לשלוט בה ולהפעיל אותה לתפקוד אופטימלי של כל חלקי המערכת.


ב -    Futurehouse.co.il ניתן למצוא מיידע מייעץ בנושאים שונים, לרבות, אביזרים משלימים, מערכות מתקדמות, ומחירים. חיישני תנועה, ברז מים חכם, מגברים לרשת אלחוטית, אינטרקום פרטי, מצלמות במעגל סגור, קולטים סולריים, ומערכות סולריות לחימום ביתי. הכול ירוק וידידותי לסביבה, מנוטר ומנוצל בצורה אפקטיבית לחיסכון באנרגיה, חשמל שמתרגמים לכסף. מערכות חישה מרחוק נותנות לבעל הבית שקט כאשר הוא מתקין אזעקות, ומערכות השקיה אוטומטיות. מערכות שאמורות להיות דרוכות ובעלות תכניות הפעלה קבועות ופשוטות שאין הוא צריך להתעסק עמן יותר בהפעלה יום-יומית היות וכל המערכת ממוחשבות.


בוא עוד היום לעלות מדרגה באיכות החיים שלך. תתחיל בדברים הבסיסיים כמו מערכת אזעקה ומערכת קולנוע ביתית. תראה כמה פשוט לתפעל את כל העסק ותהנה מאיכות חיים חדשה. Futurehouse.co.il 
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...