חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

מערכת בית חכם עשה זאת בעצמך

אז אולי אתה לא מומחה גדול באזעקות אבל גם אתה תוכל לכוון את מערכת האזעקה שלך בבית בעזרת מערכת הבית החכם. לא תצטרך לדאוג עוד לבטיחות מי מבני ביתך והרכוש שבבית. תוכל לחבר ישירות למכשירך הנייד את המערכת, לנטרל אותה בהתאם לרצונך, גם בחלקים מסוימים בבית. במקרה של פריצה אמתית או טעות של אחד מבני הבית, תהיה מקושר באפליקציה ייעודית לטיפול במערכת.


אותו דבר לגביי מערכת ההשקיה בגינה. תכניות אוטומטיות ידאגו להשקות בזמנים קבועים מראש. יצאת לחופשה ? תוכל לשלוט באזורים בהם המערכת עובדת. לא תהיה חייב עוד בעזרת השכן לצורך העניין.   


אתה מעוניין לשמור על אור במסדרון שיכבה בשלוש בליה אחרי שכולם כבר ישנים ? כך גם תחסוך חשמל. עם מערכת הבית החכם זה אפשרי וקל. תוכל לחסום משתמשים לא רצויים בעזרת קודים ותוכל להחליט בעצמך כמה אור אתה מעוניין שיהיה בסלון. מגוון של אפשרויות  בידייך ואתה השולט בכולן.


מערכות שליטה ובקרה בחדר האמבטיה בשילוב של עיצוב מודרני וחדשני ישדרגו את חדר האמבטיה בביתך. תוכל לדעת כמה חשמל צורך תנור החימום שלך. תוכל להפעיל ולכבות ולווסת את עוצמת החום בעזרת מערכת הבית החכם. תכנון מוקדם, עיצוב והתקנה, כל אלה ועוד נמצאים באתר שלנו futurehouse  ואתה יותר ממוזמן לשאול, לחקור ולהתייעץ.

נשמח להעניק לך מידע בתחום החישה מרחוק, אופני תפעול בית חכם, ואמצעי הגנה לבתים חכמים. בסופו של דבר אתה הוא זה שתוכל באופן עצמאי לשלוט בבית. תשתתף בתהליך ההתקנה המקצועית של אנשינו ותוכל להבין בדיוק לאיזו פאזה מחובר כל מכשיר חשמלי.  


בוא להתחבר לעולם המחר. עלה מדרגה הן בנוחות, הן בחיסכון ובעיצוב המודרני שך ביתך בין אם ישן או חדש. לא עוד כבלים גלויים ומכשירים זוללי חשמל שמאמירים את חשבון החשמל. כיבוי מסודר של כל צרכני החשמל בביתך בעת היעדרות. יחסוך לך חשמל מידי ועתידי כשהמכשירים החשמליים השונים ישמרו על זמן פעולה ארוך יותר. פחות התעסקות , יותר הנאה, יותר בטיחות וקלות הפעלה לכל בני הבית. בוא וראה בעצמך.
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...