חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

מערכת אזעקה ביתית אלחוטית

בעולם שהולך והופך לבטוח פחות ופחות ככל שחולפות השנים, על כולנו לבצע את השיקולים והצעדים המניעתיים הנחוצים לכל אחד מאיתנו; אם בעבר הרחוק פריצות לבית היו עניין נדיר ביותר, עליו ניתן היה לשמוע אך ורק בעקיפין וללא וודאות בפרטי הסיפור ותוצאותיו, היום זה כבר קורה לשכנים מסביב. דירות קרקע ובתים פרטיים מצויים בסכנה עגומה של פריצות, ולדיירים לא נותרת שליטה כלל בגורלם ובגורל ביתם. 

אין ספק שאת תפקידה מבצעת המשטרה נאמנה, ואת כל העזרה שיכולה להציע בנושא, מציעה היא בשמחה. יחד עם זאת, אין אפשרות הגיונית בה יכולים הכוחות המשטרתיים לאכוף את החוק בצורה כל כך גורפת כך שיעלם הסיכון לפריצות. אפילו במקרה בו תופסת המשטרה את הגנבים, כיצד מפצה הדבר על עוגמת הנפש של קורבנותיהם? כל עוד לא ניתן לשוב בזמן, מתמודדים הנפגעים עם פריצה חמורה לפרטיותם ולשטחם. 

בשנים האחרונות צברו תאוצה מערכות האזעקה הביתיות. אזרחים רבים אינם מסתמכים על כוחות המשטרה לבדם ומעדיפים להתכונן ולהגן על עצמם בתבונה. מערכות אזעקה ביתיות לא רק מזרזות את תהליך ההתקשרות עם גורמים אוכפי חוק, אלא גם מהוות גורם מרתיע, שלעתים אפילו לא חייב לפעול בשביל לעבוד! מערכת אזעקה ביתית אלחוטית יכולה להיות ההבדל בין מניעתו של אירוע טראומתי לכל דבר, לבין התרחשותו. 

החשש הנפוץ בקרב המתעניינים במערכת אזעקה לבית פרטי, הוא העלות. במקרה זה, צפויים המתעניינים להפתעה משמחת – מחירי מערכות האזעקה הביתיות הן-הן ההגדרה של קוסט-אפקטיבי: במקום להוציא סכומי עתק על שחזור ותיקון הבית על כל הרכוש המצוי בו לאחר פריצה, משלמים הדיירים תשלום יחיד והתחלתי של מערכת האזעקה. לפרטים אודות מחירי מערכות אזעקה ביתיות פנו אלינו ב"פיוצ'רהאוס" ונשמח להשיב על כל שאלה!
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...