חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

מערכות פוטו וולטאיות

אם בעבר ברור היה שחשמל הוא המצאת המאה ה-18 שבזכותה ייגאל העולם מסבלותיו, הרי שהיום ניכרת תמונה שונה לגמריי: העולם המודרני הפך תלוי מזריחת החמה ועד שקיעתה באספקת חשמל קבועה לכל פרט מן הפרטים הקטנים ביותר המרכיבים את יומו של האדם. החל מהפעלת הקומקום החשמלי בבוקר ועד תפעול האזעקה הביתית בערב, לרוב אנו שוכחים לשים לב עד כמה מקיפה השפעת החשמל על חיינו היום יומיים.

אנשים רבים מתלוננים אודות מחירי החשמל, בהתחשב בהיותו מצרך כל כך בסיסי ובהקשר החברתי-ממשלתי הנחוץ להגדרת תקני המחירים ההולמים. אף על פי שאין ספק שניתן לקצץ בעלויות החשמל ולהועיל משמעותית למצב הכלכלי של המגזר הפרטי, חשוב גם לזכור ולהבין כי השימוש בחשמל פוגע לאיטו באיכות הסביבה ובכדור הארץ. שימוש אקססיבי במכשירי חשמל משפיע בצורה חד ערכית על גודל טביעת הרגל האקולוגית שלנו. 

בעשורים האחרונים גדלה המודעות לאיכות הסביבה בכלל ולבעייתיות בשימוש אקססיבי בחשמל בקרב הציבור. עלויות החשמל, ההשפעה האדירה על הסביבה ותגליות חסכוניות בתחום הפכו את הנושא לנושא לוהט; מרגע שהומצאה המתודה הסולארית ניכר היה בעולם המדע כי יש פתרון יעיל, קוסט-אפקטיבי וידידותי לסביבה. הדגש בסביבה המדעית הפך להיות אודות חקר הפקת החשמל הפוטו וולטאית, והתוצאות הגיעו בהתאם.

כיום נבנים בתים חדשים תוך תכנון ומחשבה של תשתית החשמל בהתאם לעולם המודרני: בתים רבים נבנים כבתים חכמים וחסכוניים מלכתחילה, עם מערכות פוטו וולטאיות, מקטנות ובינוניות ועד מערכות פוטו וולטאיות המספקות חשמל לכל הבית. רבים משפצים ומשדרגים בתים קיימים לבתים חכמים באופן הדרגתי. פנו אלינו ב"פיוצ'רהאוס", נשמח להשיב על שאלותיכם בדבר מערכות פוטו וולטאיות, מיסוי, ביטוח, בדיקה וטיפול שוטף בהן! צלצלו אלינו עוד היום, נשמח לייעץ על כל שאלה!
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...