חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

ממה מורכב ביטוח דירה ?

ביטוח הדירה הוא כעיקרון מעטפת כוללת לשני ביטוחים אשר רוכזו תחת פוליסה אחת בשם ביטוח מבנה וביטוח תכולה. יחד, שניהם מכסים את הרכוש ואת המבנה מפני פגיעות שעלולות לקרות.
יש לציין, כי ביטוח הדירה אינו מוגדר כביטוח חובה, אך יחד עם זאת, הוא אחד הביטוחים החשובים ביותר, שכן רובינו במשך רוב חיינו חוסכים ועמלים על מנת שנוכל לרכוש דירה, אשר עולה לנו סכומי כסף רבים, ולכן חשוב לנו להגן על הדירה מכל בחינה אפשרית.
אז מה בעצם כלול בתוך ביטוח הדירה ?
ביטוח מבנה- ביטוח המבנה מכסה אלמנטים שקשורים למבנה הנכס:גג, קירות, ריצפה, דלתות, חלונות, תשתיות מים וחשמל. במסגרת הביטוח ניתן אף לרכוש הרחבים אשר מספקים כיסויים לנזקים שעלולים להיגרם מנזקי טבע ואסונות כגון רעידות אדמה, שטפונות, שריפה וכו'. יש להתייחס לאיזור הגיאוגרפי שבו ממוקם הנכס ובהתאם לכך לבצע הרחבים בהתאם.
כיסוי לנזקים צד ג'- בדומה לביטוחים נוספים, סעיף זה מתייחס לנזקים אשר נגרמים לצד שלישי, בעקבות אירוע אשר קרה בדירת המבוטח. דוגמא אחת היא שריפה אשר פורצת בדירה ומתפשטת לדירות נוספות או בתים נוספים, וגורמת לנזקים ברכוש של אחרים. במקרה כזה, חברת הביטוח מחוייבת לפצות את הנפגעים על פי הסכום אשר נקבע מראש בפוליסת הביטוח.
כיסוי תכולה- כיסוי זה מתייחס לתכולת הבית של המבוטח. רהיטים, מכשירי חשמל, גופי תאורה, בגדים ועוד. אם קיימים בתוך הנכס גם פרטי יוקרה תכשיטים ומוצרים יקרים נוספים, יש צורך לבטחם באופן נפרד או להרחיב את הפוליסה הקיימת על מנת שתכסה גם אותם.

 
לפי הנתונים הללו, כפי שנכתב, ניתן להוסיף, לשנות ולהרחיב את פוליסת ביטוח הדירה. סכום הפרמיה נקבע על ידי מספר פרמטרים כדוגמת אזור המגורים, מצבה של הדירה, גיל המבוטחים והיסטוריית תביעות של המבנה המבוטח.
כאמור, ניתן לבצע ביטוח דירה הכולל את שני הביטוחים הנלווים אליו יחד, או לבצע כל אחד מהם לחוד, אך חשוב לציין כי איחוד של הפוליסות לרוב מוזילה את עלות ההחזר החודשי הכללי.
מומלץ לבצע השוואות מחירים ולערוך סקר שוק בין חברות הביטוח השונות המציעות פתרונות ביטוח לדירה, וזאת כיוון שכל חברה יכולה לספק הצעות אטרקטיביות על פי פרמטרים שונים וקריטריונים שמשתנים בכל דירה ודירה. 
באתר 9000000 ניתן להיכנס ולקבל הצעת מחיר על ביטוח דירה בדרך הקלה והפשוטה ביותר.
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...