חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

מוצרי בית חכם

גילוי שיטת הפקת האנרגיה הסולארית בשלהי המאה ה-18 על ידי הוראס בנדיקט דה סאושורה לא איחרה לבוא אחרי תגליותיו מרחיקות הלכת אודות החשמל בתחילת אותה המאה על ידי בנג'מין פרנקלין. ובכל זאת, התחום הפוטו וולטאי הגיע לכדי בלימה כמעט מוחלטת במאות שלאחר גילויו של דה סאושורה; זאת היות וניכר היה שתשתית קווית רגילה זולה בצורה משמעותית מתשתית סולארית. לאור חוסר המודעות במאות האלו לאיכות הסביבה והתכלות החומר שסביבנו, ראיית הקוסט-אפקטיביות והידידותיות הסביבתית נעדרו מעייני כולם. 

בשלושים השנים האחרונות זכה התחום של איכות הסביבה לתשומת לב לא מועטה ולא בכדי; התפיסה החברתית התפכחה מהראייה האנתרופוצנטרית לתוך ראייה נכוחה של עולם שהולך לאיטו ומתכלה. הניסיונות לצמצם את טביעת הרגל האקולוגית של כל אחד מאיתנו השיבו את עולם המדע להתבונן ברצועת הלוחיות הקטנה של מחשבון הכיס ולתהות – האם אין דרך טובה יותר להפיק אנרגיה?

כיום ניתן למצוא בתים רבים שנבנים מלכתחיל, תוך תכנון ומחשבה מוקדמים כ"בתים חכמים" – התשתית הפוטו וולטאית מעלה את מחירו של הנכס בקנייה עצמה, אך מוכיחה עצמה רווחית במיוחד לאורך השנים. בהתחשב בתלות האדירה שישנה לכלל האוכלוסיה בחשמל ובמכשירים הפועלים על חשמל, משתנה אופיו של הבית החכם מהותית: לא זו בלבד שניתן להאיר את הבית כולו בתאורה סולארית אמינה, וכמובן, להתקלח במים חמים בזכות דוד השמש, ניתן אפילו לנצל את האנרגיה הסולארית לתפעול הבית כולו. 

בין אם הנכם מתעניינים במוצרי בית חכם פוטו וולטאיים מטעמים פרטיים או עסקיים, "פיוצ'רהאוס" שמחים להציע לכם את שירותינו! "פיוצ'רהאוס" מציע פתרונות חכמים לחיים ידידותיים לסביבה; עיינו במוצרי הבית החכם שאנו מציעים – דודי שמש, תאורה, בקרים וכו' – ופנו אלינו בכל שאלה! "פיוצ'רהאוס" נרתמים למאבק לעתיד טוב יותר!
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...