חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

מה זה שלט אוניברסלי


 מה זה שלט אוניברסלי ? לאמתו של דבר כל מכשיר סלולארי חכם יכול להיות שלט שניהול הבית באמצעותו חוסך בעלויות ומשפר את הנוחות. חשוב רק תמיד לעשות גיבוי.

 מה זה שלט אוניברסלי ? מדובר על שלט שמאפשר לשלוט בכל המכשירים החשמליים  באמצעות תחנת שליטה ובקרה אחת. כיום כבר יש סלולאריים חכמים  שמאפשרים לבצע דרכם אין ספור פעולות ביתיות. אתם יכולים להיות בדרככם לחופשה באילת וכבר בזמן הנסיעה לתת פקודות עבודה לבית החכם כגון הדלקת אורות לעת ערב, צילום ממצלמות האבטחה ישירות אליכם ועוד. במקום לרוץ כל העת סביב לבית כדי להדליק אור בחדר אחד, לכבות בשני ולוודא שהדוד נדלק בשלישי, ניתן להתמקם בנוחות בספה מול הטלוויזיה ולנהל משם תא כל ענייני הבית.

 מי שרוצה להיכנס לעומק העניינים ולהבין אילו מכשירם ואילו שלטים עומדים לרשות קהל הצרכנים, מוזמן לעשות כן באמצעות אתר futurehouse.co.il . האתר משמש זירה מרכזית לכל ענייני הבתים החכמים שמאפשרים לנו להתייעל בהתנהלות שלנו בביתנו.  סביר להניח כי כבר במהלך השנים  הקרובות נזכה לראות יותר ויותר בתים שנשלטים באמצעות אותם שלטים אוניברסליים שייעלמו ועברו אחר כבוד אל תוך הסמארטפון האישי. העתיד כבר מחכה מעבר לפינה.
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...