חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

מה זה חשמל חכם

 מה זה חשמל חכם זה כמו לשאול כמה זה עולה. החשמל החכם זה על פי רוב חשמל שניתן לשלוט עליו בצורה יעילה וחכמה. בקרה משופרת על החשמל פירושה חיסכון לכיסנו.

 מה זה חשמל חינם ? החשמל ה"טיפש" הנו זה שמגיע אלינו בדרך המסורתית באמצעות השקעים בקירות. החשמל החכם למעשה מגיע מאותה תשתית  אבל תודות למערכות מתקדמות של שליטה ובקרה ניתן להפיק ממנו יותר תועלת. כך יש כיום פטנטים שמאפשרים לשלוט על השקעים באמצעות שלט רחוק דוגמת הסמארטפון. כך ניתן לשלוט על עוצמת התאורה בית, עוצמת תנורי החימום או המזגן ועוד כהנה סעיפים שמשפיעים על הכיס עקב העלייה המטורפת בתעריפים.  בנוסף, יש את הקולטים הסולאריים שמייצרים חשמל לתצרוכת ביתית ומעניקים קיזוז מול חברת החשמל.

 בשורה התחתונה, ניתן כיום גם לייצר חשמל ביתי באמצעות הקולטים שהוזכרו לעיל וגם לחסוך בעלויות תודות למערכות השליטה החכמות. באתר futurehouse.co.il ניתן ליהנות מהסברים והכוונה בכל מה שקשור למערכות ניהול חכמות עבור הבית והמשרד. כיום כבר אין כמעט מכשיר חשמלי שלא ניתן להתאים אותו למערך הניהול החכם. אפילו את הקומקום החשמלי כבר ניתן להפעיל מרחוק. הנוסחה מאוד פשוטה: יותר שליטה שווה פחות הוצאה והגדלת ההכנסה בהתאם.

חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...