חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

חשמל חכם הרצליה

חשמל חכם הנה מערכת של חשמל ממוחשב, המאפשרת שליטה והפעלת מספר רב של מערכות בפעולה בודדת. בפעולה אחת של לחיצה פשוטה ניתן לכבות ולהדליק את כל התאורה בקומה הספציפית, ולקבוע לאגוף את התריסים בשעה ספציפית במהלך היום. הרצליה היא בין הערים הראשונות לעבור לחשמל חכם, בעיקר בזכות האוכלוסייה המתגוררת, המאפשרת מימון למערכת המורכבת הזאת.

שלל אפשרויות בידיים שלך
מערכת נותנת עבורכם את האופציה לשלוט בחשמל בביתכם בצורה יעילה יותר מכפי שהיא היום. כך לדוגמה ניתן לתכנן תרחישי לילה לצריכת חשמל נמוכה, לאפשר יכולת חשמל גבוהה בזמן מסיבה ואפילו להציע פתרונות לזמן שבו בני הבית מצויים בחופשה. הפעולות הללו מתווספות לעוד שלל פעילויות האפשריות לשימוש במערכת החשמל החכמה והמשוכללת. 

מערכת חדשה לאנשים חזקים
מערכת חשמל חכם מותקנת בבתים בהרצליה כחלק מתחילת החדרתה לשוק הישראלי. מדובר בבתים בעלי סטנדרט גבוהה שמצריכים ניהול חשמל בצורה חכמה יותר. המערכת המדוברת הינה lite touch והיא מאפשרת את תכנון תרחישים שונים בעבור כל פינה אפשרית בבית. החברה המספקת את מערכת החשמל החכם היא TOP AUDIO והיא שמה בתשומת לב רבה את רצונות הלקוחות ודואגת לתכנן את המערכת על פיהם. אחת החברות המוביל בתחום החשמל היא חברת עדש (Adash) המספקת מגוון מוצרים שיהפכו את החיים בבית החכם שלכם לקלים וטובים יותר.

מענה על צורך נדרש
מערכת חשמל חכם היא מערכת מיוחדת מאוד שתאפשר שינוי תפיסה בכל הקשור לחשמל המצוי בבית. מערכות חשמל חכם כבר היו קיימות לפני עשרות שנים ובעבר ענו על הצורך של שליטה על התאורה בבית באמצעות לחצן אחד. ההתקדמות הטכנולוגית עם השנים מאפשרת שליטה חכמה יותר, על מגוון מערכות הבית בנוסף למערכת התאורה החשמלית. מערכת האזעקה, חימום הבית באמצעות הסקה מרכזית, הטלפונים, מיזוג האוויר, דוד החשמל הינם חלק מהמערכות שעושות הסבה וממשוק למערכת החשמל החכמה. 

הכל מתחיל ממחשב אחד
מערכת החשמל החכם הינה מערכת המורכבת ממחשב אחד מרכזי המוגדר כמוח. בנוסף מחוברים אליו בקרי דימר האחראים להפעלת תאורת עמעום, ובקרי ריפליי שיהיו אחראיים להפעלת יתר המערכות החשמליות בבית בon   ו off . חיבורי RS  ו IP  יהיו אחראים לממשק מערכות פריפריאליות. נקודת הקצה הם המפסקים המותקנים בבית, ומגיעים במגוון של גדלים וצבעים.
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...