חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

התקנת מערכת בית חכם

היתרונות בהתקנת מערכת בית חכם גדולים וברורים : שליטה, נוחות, חיסכון בזמן ובחשמל ואלמנט של בטיחות. בכל מכשירי הבית נוחות ההפעלה גוברת זה מובן מאליו. יושבים על הספה ומשחקים עם המכשירים לפי רצונותיכם. מחלישים, מגבירים, ולא רק את המזגן והאורות. חסכון באנרגיה. הבית חכם לאו דווקא עולה יותר, הוא יכול גם לחסוך. הבית משתמש בתרמוסטטים אוטומטיים לתפעול גופי התאורה בעת עזיבת הבית. וגם שולט על הדוד כמובן. 


השליטה שיש לכם תורמת לביטחון. תוכלו לשחק עם האורות בבית ולדמות כאילו אתם נמצאים גם כשאתם מחוץ לבית או לדוגמא בחו"ל. הבית ימשיך 'לחיות' גם בהעדרכם. הגינה תושקה. האזעקה תהיה דרוכה, מצלמות האבטחה יפעלו וישדרו לאן שתרצו את התמונות. תהיו בשליטה מלאה על הבית גם מרחוק.


בהימצאכם בבית, כל ילד או מבוגר יוכל לשלוט בתאורה, מוזיקה, מזגן ללא הפרעה לשאר חברי הבית. פעולות פשוטות כמו סגירת תריסים תוך צורך לוודא שהתריס לא נתקע או עמידה מיותרת ליד כפתור התריס כבר לא יהיו הכרחיות. 


אז המערכת קלה לתפעול , חסכונית, נוחה ומהנה ואפילו מהסמארטפון אפשר לתת לה פקודות לכל מנגנון אפשרי : דוד חשמל, מזגן, אזעקה, השקיה ועוד. אז מה החסרונות ?  טוב אל תיתן לתינוק לשחק עם השלט החכם. אלא אם כן אתה הרוצה למצוא את עצמך עומד רטוב בגינה. בלי יכולת להיכנס לבית. אזעקה מצפצפת וכל השכנים עומדים ומסתכלים עליך עומד רטוב על הדשא בלי תחתונים.


חוץ מזה הכול עובד כמו שצריך. לא רחוק היום בו לכל בית חדש תתוקן מערכת אלחוטית, נסתרת ואלגנטית  בקירות הבית. הבתים יהפכו חכמים יותר, חסכוניים וכיפיים יותר. אתה יכול לעשות את זה כבר עכשיו, אל תירתע מעלות ותחזוקה. זה קל יותר משחשבת. ואחרי שתתקין את המערכת לא תוכל לדמיין אותך בלעדיה. בוא לקבל ייעוץ מקצועי ומערכת שתתאים למידותיך. חסוך בזמן, בחשמל, בקימות מיותרות לפינות הבית כמו כיבוי הדוד והאורות. מערכת הבית החכם יכולה לטפל בהם במקומך ועבורך. פיוצ'רהואז, העתיד נמצא בשלט הרחוק שבידיים שלך.
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...