חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

האפשרויות בבית חכם

יותר ויותר בעלי בתים מגלים בשנים האחרונות את נפלאות הבית החכם ויתרונות המערכת בתפעול השוטף של הבית. באופן מופשט, בית חכם הוא בית בו מותקנות מערכות בקרה ושליטה מתקדמות המציעות מספר אפשרויות רב לחיסכון באנרגיה ונוחות מקסימאלית בבית. באופן פרקטי, הבית החכם כולל מתגים פיזיים או וירטואליים (למשל, דרך המחשב או הסלולר) שמאפשרים יישום  של כל תרחיש בפעולה פשוטה. ובאילו תרחישים מדובר? להלן האפשרויות היעילות ביותר.

תאורה

לפני שבכלל חשבו על בית חכם, גופי התאורה שלנו "הכירו" שני מצבים בלבד – on ו- off ואולי גם מספר מצבי ביניים. מערכות הבית החכם העלו את הרף ומציעות כיום משחק עדין וידוע מראש של מצב התאורה בבית. כך למשל, בלחיצת כפתור אחת תוכלו להעביר את הבית למצב של תאורת לילה, הארה מקסימאלית, תאורה מוכוונת מטבח, צפייה בסרט ועוד. בדרך זאת מורגש הן חיסכון באנרגיה והן נוחות מקסימאלית בהתאמה אישית של התאורה. חיישנים מיוחדים יעזרו בכך ויווסתו את עוצמת התאורה בהתאם לאור הטבעי שחודר לבית עם קרני השמש.

מיזוג אוויר

בין אם מדובר על מערכת מפוצלת מרכזית או מזגנים בכל חדר – הבית החכם יכול להציע שליטה וויסות אוטומאטיים של פעולת המזגנים בהתאם למספר תרחישים. למשל, הכוונת המשאבים וצמצום הצריכה החשמלית בהתאם למיקום הנוכחים בבית ע"י חיישנים, מעבר לשנת לילה, הפעלת המזגן לפני שאתם חוזרים מהעבודה, הפסקה אוטומאטית של המזגן לאחר שהמערכת מזהה כי אין אנשים בבית ועוד.

ויסות אור טבעי

התריסים החשמליים של היום "יודעים" לעלות ולרדת ולעבור הסטה לשמאל או לימין. מערכות מתקדמות של בית חכם מסוגלות להגיף בעצמן את התריסים החשמליים בהתאם לתרחיש הספציפי. מעוניינים במקסימום אור? אין בעיה! התריסים יורמו בהתאם לזווית השמש ובהתאם לכך תכוון גם עוצמת התאורה המלאכותית בבית. מערכות אלו מסוגלות לשלוט בויסות האור גם עד רמת הוילונות והתריסים. פשוט מדהים!

מולטימדיה

גם מערכות הקולנוע הביתי עוברות שיפור משמעותי עם חיבורן למערכות בקרה של בית חכם. עוצמות הסאונד, כיוון הקול בצפייה בסרטים, תמיכה בכל הפורמטים למיניהם ועוד – המערכות החכמות של הבית החכם תומכות בכל אחד מהאפשריות הללו ומאפשרות שליטה טובה יותר ואת הפקת המקסימום מהן.

הבית החכם מאפשר שליטה נוחה גם מרחוק, על נעילת הבית, מערכת האזעקה ועוד, והכל באמצעות מתגים מעוצבים או מרחוק, ע"י מחשב או סלולר חכם. אין ספק, העתיד כבר כאן. בית חכם- הצטרפו למהפיכה.

חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...