חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

גגות סולאריים

כשהיינו ילדים, להסתכל על הרצועה הסולארית במחשבון היה תמיד לא פחות מסוג של פלא: אפשר היה לשפשף את הרצועה, ללחוץ עליה ולנער אותה שוב ושוב, אך הדבר היחיד שהיה גורם למחשבון להפסיק לפעול הוא החושך. אפשר היה אפילו לסגור את המגירה לאט לאט ולהמשיך להציץ, אבל את הרגע שבו המחשבון נכבה זוכים לחוות רק המחשבון עצמו והחושך הסובב אותו. 

הקסם הסולארי לא התפוגג ברחבי העולם, להיפך: מאז תגליתו של הוראס בנדיקט דה סאושורה בשלהי המאה ה-18, התרחב ונחקר התחום לעומקו. הסתבר שהיתרונות הרבים שמציעה מתודת הפקת האנרגיה הסולארית הינם בעלי משמעות ענפה בעולם שהולך ומתכלה לאיטו. לאחר שימוש תרבותי אקססיבי במקורות החשמל הנורמטיביים, ניכר היה כי חוסר התלות, החיסכון בטווח הארוך וההשפעה הזניחה על הסביבה הם שהופכים את האנרגיה הסולארית לפתרון החשמלי של העתיד.

בעולם המודרני נבנים בתים רבים במחשבה ותכנון מראש, כבתים חכמים. גגות סולאריים אינם מנצלים שטח שגולש בגבולותיו מעבר לגבולות הבית, כך שהתוספת המרעננת והחדשנית משפיעה על הדיירים החדשים רק בהוצאה הראשונית שמבצעים בעת רכישת הבית. הוצאה זו מתקזזת, כמובן, עם עלויות החשמל שהיו מצטברות לאורך שנות השימוש הארוכות באנרגיה סולארית מהשמש, כן, זו שאיננה מתכוונת להיכבות או להגיע לכיליונה בקרוב. 

לקבלת מידע אודות התקנת גג סולארי, הן למגזר הפרטי והן לשלבי התכנון של בית חכם, פנו אלינו ב"פיוצ'רהאוס", ונשמח להשיב על כל שאלה! כל המידע הנחוץ אודות התקנת, מיגון, ניקוי ושטיפת גגות סולאריים נמצא כאן ב"פיוצ'רהאוס"! כמה עולה התקנת גגות סולאריים? כיצד ניתן לבטח גגות סולאריים? האם נחוץ מיסוי מסויים על גג סולארי, ואם כן, מהו סדר גודלו? פנו אלינו לקבלת תשובות לכל השאלות האלו, ועוד רבות נוספות!
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...