חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בתים חכמים הרצליה

בית חכם מאפשר ניהול חשמל על ידי שליטה מרחוק.  בבית החכם מתחברת המערכת המרכזית מתחברת אל התקני חשמל כגון: נורות, מזגן, תריסים, דוד חשמל, ומקשרת בינם למשתמש באופן ידידותי ואינטואיטיבי. כל התקן שכזה ניתן להפעלה באמצעות מפסק שנמצא על הקיר, בעזרת שלט רחוק, מסך-מגע או טלפון נייד.


פיצ'ר יעיל הוא דבר המוגדר כ-'תרחיש' קבוע מראש, כלומר : תזמון אוטומטי של פעולות, סביבה אינטראקטיבית של חיישנים וכדומה. לדוגמא : תרחיש 'בוקר טוב' שפותח את התריסים, מפעיל את מכונת הקפה במטבח ומדליק את הדוד. תרחיש 'לילה טוב' : סוגר את התריסים, מכבה אורות בכל הבית ודורך את האזעקה. תרחיש 'קולנוע ביתי' : מעמם אורו לרמה שנקבעה מראש, מדליק את המקרן מוריד את המסך  ומפעיל את הדי-וי-די.


בהרצליה מספר הבתים החכמים גדול. לרוב ניתן למצוא מערכות בתים חכמים רבות בווילות, בהם המערכת מוטמעת מראש עם בניית הבית. 'תרחיש' אפשרי לווילה  שכזו: הפעלת רובוט הניקוי בבריכה, הפעלת הסאונה היבשה לרמה בינונית, פתיחת האורות בחדר הווידאו ונעילת המרתף בו מצויה הכספת.


בעלי מקצוע וציוד קצה בתחום הבית החכם , ניתן למצוא בהרצליה, כפר שמריהו, סביון וקיסריה.  תחום שעובד ומתפתח יפה מאוד בשנים האחרונות נוגע במערכות בית חכם השולטות בתאורה. בתים ומשרדים המעוניינים להשרות כמה סוגי אווירה, רוכשות גופי תאורה איכותיים ונעזרים בבעלי מקצוע מומחים. אדריכלים ומעצבי תאורה מתאימים את הגופים לא רק לחלל אלא גם לכך שיוכלו להישלט על ידי מערכת חכמה אחת.  


בבתים גדולים ניתן לומר אפילו שמערכת בית חכם נדרשת. חיסכון בהוצאות חשמל בשילוב אסתטיקה ונוחות תפעול הן דבר הכרחי כאשר המרחב גדול ומספר ההתקן ( מכשירי החשמל  (  גדול ומגוון.


 במלונות חדשים וביתני כנסים מהדור החדש מושקעת מחשבה רבה ותכנון קפדני, להטמיע מערכות חכמות. אם זה במסכים ומקרנים אוטומטיים, מערכות סאונד מתקדמות וגלאי עשן ואזעקות. יותר ויותר מהבית החכם מגיע גם למשרדים ומבנים ציבוריים. הטכנולוגיה לא עוצרת בהפעלה של תריס בסלון. פרגולות נשלטות , שערים חשמליים. כל דבר שמתחבר לחשמל ולמחשב, נכנס לבית החכם.
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...