חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בתים חכמים

בשנות ה-80 של המאה הקודמת עיקר הבעייה עם החשמל הייתה החשבון הנלווה לו. גם היום, מתלוננים אנשים רבים על מחירי החשמל הבלתי סבירים וחוסר האפשרות שלהם להשפיע על כך: חשוב לזכור שבמאתיים השנים האחרונות הפכה הקהילה האנושית לתלויה ללא סייגים בחשמל. חשבו לרגע על הגנרטורים למקרה חירום שישנם בכל בית חולים – אחוז ניכר מהרפואה המודרנית מתבסס על חשמל, ובכך יש עניין של חיים או מוות. 

מלבד תקלות ארעיות, תשתיות החשמל הרגילות בהם משתמשים כולן הינן אמינות יחסית; לעומתן יצא לשיטת הפקת החשמל הפוטו וולטאיות שם הפכפך ובלתי-אמין. אנו יכולים לסמוך על רצועת לוחות סולאריים כשזה מגיע למחשבון הכיס שלנו, אך לבנות בית שלם על תשתית שזקוקה לאור השמש בכדי לפעול – מכך אנו חוששים. הדבר מצער ביותר, היות ובעשורים האחרונים, עם התפתחות המודעות החברתית לאיכות הסביבה ולהתכלותו האיטית של העולם, זינק עולם האנרגיה הפוטו וולטאית אף הוא. 

ארץ ישראל היא מהמדינות הקלאסיות והאידאליות לבחינת יכולות האנרגיה הסולארית, שכן, השמש היא חברתנו הקרובה והחמה ביותר! כיום ניתן למצוא בתים חכמים רבים ברחבי הארץ, אם בהרצליה, בבאר שבע, בתל אביב או בירושלים – בית חדש שנבנה יבנה פעמים רבות כבית חכם מלכתחילה. רבים מדיירי הבתים הישנים, משדרגים ומשפצים את ביתם אט אט לכדי בית חכם. 

העלויות הגבוהות הראשוניות של התקנת תשתית חשמל פוטו וולטאית מתקזזות פלאים בטווח הארוך והאמינות הגבוהה שישנה בתשתיות חשמל סולארי חדשות או במוצרי חשמל סולאריים מודרניים, מבהירים שבית חכם הוא הבית של העתיד. מתעניינים, הן מן המגזר הפרטי והן מן המגזר העסקי, מוזמנים לפנות אלינו ב"פיוצ'רהאוס" עם כל שאלה העולה על דעתכם ונשמח לעזור לכם לתכנן את הבית החכם שלכם!
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...