חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בקרים לבית חכם

טכנולוגית השליטה במכשירי חשמל בשלט רחוק, מתבקשת ככל שתהיה, החלה את התפתחותה המהותית רק בעשורים האחרונים. מאז שהומצא הרעיון של שלט רחוק המשתמש בנורה אינפרא אדומה או ברדיו, שכחנו כולנו כיצד בעבר הרחוק היו אנשים קמים ממושבם בכדי להפעיל את הטלוויזיה, המזגן או התריסים החשמליים. היום כבר לא צריך לעשות את זה, כיום גם בבתים שאינם בתים חכמים ישנן פעמים רבות בקרים מתוכנתים לשליטה מרחוק. 

אינספור טכנולוגיות של שליטה מרחוק הומצאו מאז שנות ה-70 של המאה הקודמת, כל אחת ואיכויותיה וחסרונותיה היא. ומאז התפתחה גם המודעות החברתית לאיכות הסביבה, כך שגם עולם הבתים החכמים התרחב והפך לנפוץ ביותר. ההתאמה בין השניים היא מושלמת – בית חכם עם בקר מתוכנת באמצעותו ניתן להפעיל את מגוון המכשירים החשמליים. ממש כשם שהביאה מכונת הכביסה מהפכה אדירה בתחום שיוויון המינים ואפשרותה של האישה לצאת לעבוד, מייעלים הבקרים האלחוטיים את איכות החיים ומעלים אותה משמעותית. 

אם ניתן ממקום מושבכם להפעיל תאורה, להחליף שיר בנגן המוסיקה במחשב, לצמצם מעט את התריסים החשמליים, האין בכך לחסוך בזבוז של זמן יקר? רבים משתכנעים שבקרים לבתים חכמים אינם פריבילגיה של מותרות בלבד, אלא גם פתרון קוסט-אפקטיבי לשדרוג, ייעול וארגון חיי היום יום. הבקרים השונים המוצעים בשוק מתאימים לצרכיהם המסויימים של אנשים שונים. בדרך זו הופך הבקר לחברו הטוב ביותר של המשתמש. 

אם אתם מתעניינים בבקרים לבית חכם, הגעתם למקום הנכון! אנחנו ב"פיוצ'רהאוס" שמחים תמיד לייעץ, לעזור ולהציע את מגוון הבקרים שבאמתחתנו, הן למגזר הפרטי כמו גם למגזר העסקי. מגוון סוגי הבקרים – למחשב, לתריסים חשמליים, לתאורה או למזגן – אצלנו ב"פיוצ'רהאוס". פנו אלינו עוד היום, ונשמח להשיב על כל שאלה ולקחת חלק בשדרוג הבית שלכם לבית חכם!
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...