חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בית נייד למכירה

מתעניינים לגבי בית נייד? התקשרו עכשיו:

 072-244-0243

משחר ההיסטוריה התקשה האדם להתקבע במקום אחד. כך, נותרו בעולמנו עדויות להתנהגות זו בקרב אוכלוסיות צועניות ובדואיות. תנאי האקלים, החקלאות ותוצריה המשתנים ואף תנאים פוליטיים-חברתיים, אילצו קבוצות, משפחות ובודדים להעתיק את מקומות מגוריהם בהתרעה קצרה ולעתים קרובות. הצורך בבתים מודולריים הביא להולדת תצורת מחייה חדשה:

מלכתחילה היה האוהל המבנה האידאלי לתנאים קשים שכאלו. האוהל, קל לנשיאה ומהיר לפירוק ולהרכבה, היה לא פחות מאידאלי לאוכלוסיות שחיפשו גמישות בתנאי המגורים. יחד עם זאת, בחלוף השנים הצטמצם הצורך ההשרדותי במגורים ניידים והפך לאפשרות מגורים ייחודית, בה בוחרים אנשים להם הבית הנייח איננו מתאים או מספק. טיילים, נשמות חופשיות ואנשים הזקוקים למקום מגורים בדחיפות מצאו לעצמם פתרון אחר: יחידת הדיור הטרומית.

יחידות הדיור הטרומיות, או בשמן הישראלי "הקרווילות" מיוצרות במפעל ומועברות, בחתיכה אחת או שתיים, ליעדן. בתחילת דרכן נתפסו המגורונים הניידים כתצורת מחייה זולה ונוחה, אך באיכות נמוכה. הבתים הניידים הראשונים היו ידועים לשמצה באיכותם הירודה ובמקרים רבים של נזילות ומפגעים במבנה הקרווילה. מאז צברו הבתים הניידים פופולאריות רבה בקרב טיילים ומשפחות הנהנות מחיק הטבע. בזכות בתים ניידים מודרניים ומאובזרים, יכלו כעת האנשים להנות מחווית קאמפינג שבנוסף להיות מרעננת, הינה גם מפנקת ונוחה. 

ככל שזכה תחום הקרווילות לתשומת לב, כך התפתח והתגבש תהליך ייצור של בתים ניידים, שהינם זולים ופשוטים להשגה בה במידה שהינם איכותיים, יציבים ומעוצבים. בהווה מסתמנים הבתים הניידים כתצורת המחייה של העתיד. על שטח קיים יכול אדם לבנות בית מן היסוד ולשלם סכום עתק כשהתוצאה המיוחלת כלל איננה ודאית, או שיכול הוא לבחור ממגוון אפשרויות הבתים הניידים למכירה הקיימים כיום בשוק, ולזכות במבנה מגורים זול ונוח, אותו ניתן להשאיר במקומו, כמו גם לגררו לכל יעד מבוקש. אם גם אתם מתעניינים בבית נייד למכירה, פנו אלינו ב"קרווילה" ונשמח לייעץ לכם אודות הבית הנייד למכירה האידאלי עבורכם!
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...