חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בית חכם רעננה

רעננה היא עיר מיוחדת הנושקת לשכנתה בשרון כפר סבא. רעננה ידועה כאחת הערים היפות והמועדפות למגורים באזור השרון, ומתאפיינת בבני צווארון לבן. לעיר המיוחדת התפתחה הסטיגמה כי מגיעים אליה משפחות רבות למטרת שיפור דיור. מערכת בית חכם תאפשר איכות חיים מקסימלית בבתים המוצעים בעיר וניתן להתקינה גם בבתים חדשים הנבנים בתקופה האחרונה וגם בבתים קיימים הנקנים ועוברים שיפוץ טרם הכניסה למגורים.

לא מדובר במותרות 
מערכת בית חכם פותחה בעולם על מנת לענות על צרכים בסיסיים, שלא אפשריים למימוש במערכות הרגילות. המערכת מאפשרת חיבור כל מוצרי החשמל והמערכות השונות לכדי מערכת אחת משוכללת ומיוחדת. אם קשה לכם לזכור האם נעלתם את דלת הבית שיצאתם, או שכיבתם את הדוד החשמלי וסגרתם את התריסים החשמליים, מהיום יש לכם חבר חדש שיעשה זאת עבורכם. באמצעות תכנון של זמנים קבועים שבהם המערכת תכבה ותדליק מוצרי חשמל, ואפשור שליטה ובקרה באמצעות תוכנות ואפליקציות, ניתן להפוך את חייכם לאיכותיים יותר ונטולי דאגות מיותרות.  

להתאים את עצמכם למערכת
המערכת שואבת את נתוניה על פי הצרכים אותם מוסר המשתמש בה. הכנסת נתונים והפעלת בקרים תלויה בהגדרה מראש המוכנסת למערכת. באם מדובר בדוד החשמל, יש להכניס למשל את כמות המקלחות הרצויה ביום ובכך יתוכנן משך הזמן הדרוש להפעלתו. מבחינת נעילת הבית גם כאן ניתן לתכנן מראש מתי יוצאים ומתי נכנסים, כשניתן באופן תמידי לשלוט במנגנון באמצעות אפליקציה. 

להילחם ביוקר המחייה
ישראל היא כלל לא מדינה שקל לחיות בה. למרות שמי שבחר לגור ברעננה עושה זאת ברובו למטרת שיפור דיור, עדיין יהיו כאלו שיתקשו לעמוד בתשלומים השותפים הרבים. מערכת בית חכם דורשת עבורכם השקעה התחלתית גבוהה במיוחד שמופנה לשדרוג תשתית קיימת או לחילופין בהחדרת התשתית החדשה לבית בבנייה. העלות יכולה להגיע לכמה מאות אלפי שקלים, אך החיסכון הסופי בצריכת חשמל ובמים יהפוך אותה לכדאית וטובה לטווח הארוך. מערכת בית חכם ברעננה הכרחית לאורך חיים טוב יותר ויעיל יותר, המאפשר התעסקות בדברים חשובים הצצים במהלך יום מבלי לדאוג לפעילותם של מוצרי החשמל.
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...