חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בית חכם עלות

עלות בית חכם בעבר הייתה גבוהה ורק אנשי העשירון העליון הרשו לעצם לרכוש מערכת כזו. היום המצב שונה לחלוטין. עלות מערכת בית חכם ירדה במאות אחוזים. למעשה, קבלנים מעוניינים היום להוסיף מערכות בית חכם לכל דירה. גם דירות ארבעה חדרים סטנדרטיות שנבנות היום בבתי דירות, זוכות לקבל בית חכם. קבלנים מפתים את הצרכנים , ומציעים להם אופציה זו כאילו העלות יקרה ממה שחשבו. כשפועל עלות כל מערכת כזו אינה גבוהה. כמובן שעדיף להתקין את המערכת בבית חדש מראש, ולא לאחר שהבית מוכן. אז העלות אפילו זולה עוד יותר. 

עם זאת, ניתן בסכום לא גבוה לשדרג גם בתים ישנים. כל מקרה לגופו. תלוי מה רמת המערכת כמובן. אם אתה מסתפק בכמה נורות, תריס חשמלי אחד וטלוויזיה נניח, אז העלות יכולה להסתכם בכמה מאות בודדות. תלוי בטיב הטכנאי ובטיב השירות. 


 פיוצ'רהואס נותנים לך קשת רחבה של מחירים המותאמים לצרכים שלך, ובהתאם לאפשרויות הבית שלך. השמיים הם הגבול, ומערכות חכמות היום יכולות להגיע גם לעשרות אלפי שקלים. אך מדובר בבתים סופר חכמים השולטים בבריכות שחייה, חניות, אזעקות, מצלמות ומה לא. אך המחיר בצניחה קבועה בשל היכולות הטכנולוגיות שמגיעות לפלחי שוק רבים יותר.


ב-1000 שקלים בערך, סכום מינימלי למוצר סביר אפשר לרכוש היום שלט של ששה מכשירים. תוספת של כמה מאות שקלים לחשמלאי מוסמך שיחבר את המערכת בבטיחות ויעילות, והנה מערכת פשוטה בכאלף וחמש מאות שקלים. ואף בפחות אך שוב, תלוי מאין מגיעה המערכת, של מי האחריות וכדומה. האם זה מותג מוכר, האם מי שמתקין יודע מה הוא עושה ועוד.

בבית חכם ברמה גבוהה יותר השולט גם במערכות מתקדמות אחרות כמו  multi-room  (יכולת להעביר תכני וידאו מחדר לחדר), יש עלות נוספת. שוב, הטמעת המערכת בתכנון מראש מוזילה עלויות משמעותית. לכן אם אתה חושב לחסוך ולראות מה קורה עוד כמה שנים, ייתכן ועדיף לחסוך עכשיו ולהתקין מערכת היום. כל המידע הרלוונטי לכך עומד לרשותך באתר ועל ידי צוות מנוסה ומקצועי. Futurehouse.co.il, בית חכם – העתיד קורה עכשיו.
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...