חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בית חכם לקשישים

אוכלוסיית הקשישים סובלת מדי יום מנחיתות רבה בהרבה מאוד מקומות. מלבד ההטבות הניתנות להם בשל גילם, רבים נאלצים להתמודד כאנדרדוג מול הצעירים. על מנת לסייע רבות לבני האוכלוסייה הזו ישנו פתרון קל ואיכותי- מערכת בית חכם לגיל הזהב. המטרה היא להעניק את תחושת הביטחון לקשישים שאבדה בעקבות איומים שונים שהם שרויים בהם. העובדה שיש מערכות שונות בבית המאפשרות תמיכה, בטיחות ונוחות מקסימלית בביצוע פעולות, היא זו שמביאה עמה את השינוי המיוחל. 

לחיים עצמאיים יותר
כל בן או בת להורים קשישים מכיר את התלות הקיימת אצלם. סיוע רב נדרש מכם על מנת להעניק עבורם צורך בסיסי ויומיומי. מערכת בית חכם אשר מותקנת אצלם מאפשרת התנהלות תקינה כפי שרגילים לחיות, ומבטלת את התלות באנשים אחרים. מעכשיו אורך החיים של האוכלוסייה הקשישה חוזר להיות עצמאי. עם מינימום התרוצצויות בבית ומקסימום יעילות בניהול הבית, הקשיש יוכל לנהל את חייו כפי שהוא מכיר. 

מגוון בתים לבחירה
בתים חכמים מוצגים  עבורכם שלל פתרונות המתאימות את עצמם לאוכלוסיית הקשישים. ההבדלים יהיו בהתאם לטכנולוגיות שיותקנו בתוך הבית. ישנם כאלו שירצו בתים עם מערכת נעילה מקסימלית לביטחון מרבי ויהיו שיעדיפו מערכת התרעה מסוגים שונים. מערכת התרעה שתתריע על שינויים במבנה הבריאותי, נגד פורצים, דליפת נוזלים מצינור. מערכת בית חכם עבור אוכלוסיית הקשישים יעזרו להם בפעילות היום יומית ולניהול תקין של חייהם. בין השאר יהיה ניתן להפעיל מרחוק דוד מים ושליטה על כמות המקלחות שאפשר לבצע וכיוון הדלקתו מרחוק, מערכת חכמה למקרר שתאפשר מילוי חסרים בדרך טובה ויעילה יותר. 

מערכת חכמה ככלי להצלת חיים
קשישים סובלים באופן טבעי מיותר מחלות מאנשים צעירים. הנושא מחייב מעקב ובקרה ורבים כבר מחוברים לחיישן המאפשר הזמנת מוקד חרום בדרך מהירה. מערכת בית חכם נותנת סיוע גם במקרה הנ"ל ומאפשרת שליטה על כמות התרופות שיש לקחת, בדיקת מדדים כמו סוכר ולחץ דם הנשלט דרך הטלפון וא.ק.ג המתריע לקופת חולים על המצב הבריאותי.  המערכות משתנות ומתפתחות במשך השנים ומאפשרות למקסם יעילות בכל פעם מחדש. 
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...