חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בית חכם לנכים

אנשים בעלי מוגבלויות חיים בעולמנו כאחד האדם. הסיבה נעוצה בעיקר מהתפתחויות טכנולוגיות המאפשרות צמצום פערים בינם לבין אדם רגיל. עם זאת, שליטה על מערכות הבית עבור אדם נכה היא משימה מורכבת בהרבה. מערכת בית חכם מהווה יתרון רב לנכים בכל הקשור להפעלת מוצרי החשמל בבית, ומאפשרת להם לנהל אורך חיים של אדם רגיל. 

שליטה טובה באיכות מקסימלית
מערכת בית חכם מהווה יתרון עבור אנשים עם מוגבלויות. פעולות רבות הנראות לנו בדרך יום כפשוטות הן מסובכות עבורם והופכות את חייהם לגיהינום מתמשך. אחד מהיתרונות הבולטים בעבורן קיים בית חכם הוא הגמישות העומדת לרשות המשתמש בהפעלת נקודת החשמל בבית. גמישות המסייעת להתגבר על בעיות נגישות ביחס לאזורים השונים בבית. 

התאמה מושלמת לכל חלקי הבית
בבית חכם המיועד לציבור בעלי מוגבלויות ניתן להפעיל בכל חדר מפסק או פנל של לחצנים, הניתנים להגדרה על פי צרכיו האישיים של כל משתמש. ניתן לבצע פתיחת דלת, סגירה והפעלה של התריסים, הפעלה וכיבוי תאורה הם פעולות הכרחיות שניתנות לשליטה אוטומטית באמצעות המערכת החכמה. 

אפשר גם מרחוק
בבתים רגילים ישנם מתגים אשר פזורים על הקירות ומצריכים מגע יד על מנת לכבות או להדליק אותם. במערכת בית חכם ניתן לבצע את כל הפעולות הללו בצורה אלחוטית. נכה היושב בכיסא גלגלים יוכל לבצע את הפעולות באמצעות שלט רחוק ובכך למזער תלות באנשים אחרים. מעבר לפעולה האלחוטית הניתנת לביצוע מכל מקום בבית, ישנה אפשרות לכוון את המערכת כך שמוצרי החשמל יכובו בזמן מתוכנן מראש ואף בזמנים קבועים. בפעולה זו האדם הנכה יוכל להיות בראש שקט ולא לדאוג שמא ישכח לכבות מוצרי חשמל כזה או אחר.  

מוודא נוכחות
במערכת בית חכם ניתן לקבוע גלאי נוכחות שיצמצם פעילות מיותרת של מוצרי החשמל בבית. הגלאי יבחין כי אין נוכחות במקום הספציפי ויכבה אוטומטית את מכשירי החשמל הדולקים בו. כתוצאה מכך יהיה אפשרי יותר לחסוך בחשמל והאריך בשנים את פעילותם של מוצרי החשמל שברשותכם. במידה והאדם אינו מסוגל ללחוץ על כפתורים יהיה ניתן לבצע את הפעולות גם ע"י שימוש בגלי קול. 
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...