חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בית חכם למכירה

בית חכם הנו בית שבו כל מוצרי החשמל מחוברים יחדיו לכדי מערכת בקרה ושליטה משותפת. הרעיון הוא להפוך את ההתנהלות הביתית לקלה ונוחה יותר ולאפשר את החיסכון בזמן ובצריכה של חשמל ומים. הבית הנו בית מודרני בקנה מידה עולמי ומאפשר שימוש טוב ויעיל בטכנולוגיה מתקדמת לצד אבזור מדהים. בהרצליה פיתוח נמכר בית שכזה בשלמותו והוא מציע ליהנות מהערכה הכוללת.

שלל מרחבים לנוחות מקסימלית
בהרצליה פיתוח בלב ליבה של עיירת העשירים הידועה, מוצע למכירה בית פרטי חכם. הבית מכיל בתוכה שבעה חדרים מרווחים ומפנקים בגודל כללי של 700 מ"ר. הבית שוכן על משכן ענקי בגודל של דונם ונמצא במיקום מעולה בהרצליה פיתוח. מתוך שבעת החדרים ישנו סלון ענק, חדר מיוחד לעוזרת אפשרית שתתגורר קרוב לוודאי קבוע בבית ו5 סוויטות מפנקות וגדולות הכוללות בתוכן את כל מה שצריך להיות בחדר. 

הטכנולוגיה הגיע לעיר
מערכת בית חכם הנה מערכת מהמשוכללות שקיימות במציאות של ימינו. המערכת קיימת מזה זמן רב במדינות שונות בעולם, הנהנות מהיתרונות הרבים והיעילות שיש למערכת להציע. מערכת הבית החכם מותקנת בבית המוצע למכירה מקבוצת נאות שירן. המערכת הותקנה באמצעות תשתית חדשה עוד בשלב הבניה כאשר הוחלט שהולכים להתקין בבית מערכת חכמה. יתרונות המערכת הן רבות ביותר ובין היתר תוכלו למצוא בה את אפשרות כיבוי האורות והמזגנים בזמן שלא תמצא תנועה של אנשים בחדר ובזמנים המוגדרים מראש על ידי המשתמש. 

שכלולים רבים בבית אחד מפנק
בין שלל המערכות המותקנות בבית תוכלו למצוא כ200 מ"ר של גינה מפוארת למדי. חדר עבודה גדול ומרווח יאפשר להשלים שעות עבודה, או פשוט לבצע את העבודה מהבית. יחידת הורים גדולה תבטיח איכות ופרטיות בנפרד מחדרי הילדים. מטבח מפואר יאפשר בישול איכותי וספא מפואר לשעות הפנאי בשילוב בריכת שחיה גדולה ומרווחת. אפליקציה ייעודית ותוכנה המותקנת על מחשבכם תמנע מכם לשכוח מכשירים או מערכות פעילות כאשר אינכם בבית ותבטיח ביטחון מלא ובקרה גם כשאתם לא בסביבה. בית חכם הוא באופן טבעי בטוח יותר, פרט חשוב ביותר ביחוד כשמדובר בבית פרטי בסדר גודל שכזה. 
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...