חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בית חכם ללא תשתית

מערכת בית חכם הנה מערכת המאפשרת שליטה טובה על כל מוצרי החשמל המצויים בבית. בתים הנבנים היום בשכונות יוקרה מתחילים להיות מצוידים במערכת החכמה. ישנם מערכות חכמות הדורשות תשתית טובה ואיכותית על מנת להחזיק את כל המערכות שבבית. מנגד ישנה מערכת בית חכם שאינה דורשת תשתית כלל. מערכות מהסוג האחרון מאפשרות התקנה פשוטה לא חציבה והוצאות מיותרות.

למידת ההרגלים שלך
בשביל להעניק לבית שלך מערכת ממוחשבת הנותנת מענה להפעלת כל מוצרי החשמל בבית, לא צריך להשקיע יותר מדי. בהתקנה פשוטה ניתן ליהנות מבית חכם ללא תשתית, שמאפשר את קבלת כל הדרוש לכם מבחינה טכנולוגית בקלות רבה יותר ובלי הוצאות מיותרות. אחת מהמערכות ההופכת את הבית לחכם מבלי כל תשתית היא מערכת igh. בניגוד למערכות חכמות אחרות, המערכת הזו לומדת את הרגלי המשתמש שלה ומיישמת אותה בשטח. 

כל שתרצו ללא מאמץ
מהיום ניתן לשלוט בכל מערכות הבית בקלות וביעלות  מקסימלית. מערכת הבית החכם של igh  מאפשרת הדלקת תאורה, מזגן  ופתיחת חלון באופן חכם והרבה יותר איכותי. המערכת האוטומטית יודעת להתאים את עצמה לצרכי המשתמש ומאפשרת ליהנות מכל היתרונות והיכולות של בית חכם תוך חסכון של 30 אחוז בצריכת החשמל. באמצעות מפסקים נעשה כיבוי למוצרי חשמל הפועלים שלא לצורך, מדווחים נתוני צריכת אנרגיה בכל זמן נתון ודואגים להפעלת מוצרי החשמל בדרך הטובה ביותר.

תנו לנו לשלוט
ישנם כל כך הרבה דברים המצריכים שליטה במהלך היום, אם נצליח לצמצם חלק ניכר מהם יהיה זה צעד מבורך. מערכת igh מאפשרת לך להסיר את כל הדאגות הנוגעות למוצרי החשמל בביתך ופשוט לתת למערכת החכמה לעשות את עבודת הפיקוח. דוד שדולק שלא לצורך, נורות שנשכחו דולקות ומוצרי חשמל נוספים חסרי שימוש יעברו תחת בקרת המערכת החכמה ויאפשרו שקט נפשי. אנו מוצאים את עצמנו רודפים אחרי הילדים על מנת שלא ישכחו לסגור את התאורה ומוצרי חשמל שנשכחו דולקים ותוך כך ונעים מעצמנו את שאר ההתעסקויות החשובות. מהיום ניתן להוריד את הלחץ ולמנת את igh למפקחת הראשית בבית.


חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...