חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בית חכם לבית קיים

בית חכם הינה מערכת משוכללת ומיוחדת אשר נוצרה במטרה להקל על חיינו. חיישנים מאפשרים לשלוט על הבית בקלות וביעילות, ובכך לדאוג שנחסוך בחשמל ובמים. המערכת מותקנת בבים חדשים באמצעות תשתית מתאימה, אך ניתן להתקין אותה בכל בית שהוא באמצעות תשתית חשמל שכבר קיימת.

תחזיר לכם את ההשקעה
נמאס לכם להיות השוטר בבית אשר דואג לכבות את כל התאורה והמזגנים, שנשכחו אחרי שהילדים כבר הלכו לישון. כואב לכם הלב שאתם נזכרים בבוקר ששכחתם את הדוד דלוק כל הלילה ואתם מוטרדים בשל כך כל ערב. החיים שלכם עומדים להשתנות עם מערכת בית חכם. המערכת מנהלת בצורה נכונה את כל מוצרי החשמל, באמצעות בקרה על מוצרי החשמל בבית תוך חיבורם לכדי מערכת ניהול אחת מרכזית.  המערכת דורשת מכם השקעה לא מעטה אבל משתלמת במיוחד. החיסכון בחשמל ובזמן בשילוב צמצום הדאגות כבר יחזיר עבורכם את ההשקעה. 

לא רק בתשתית חדשה
בתים חכמים ידועים בעיקר בזכות התשתית הנדרשת להקמתם. תשתית זו מוקמת מראש בבתים חדשים, או לחילופין במהלך שיפוץ מבנה קיים. ישנן מערכות שלא דורשות תשתית חדשה ואפשרי יהיה להשריש אותן על תשתית קיימת בדירה וללא צורך בשיפוץ כללי של הבית. מעבר לחסכון בזמן הרב ובכסף שמצריך שיפוץ, גם המערכת עצמה תחסוך עבורכם את התשתית החדשה ובכך תחסוך בעלותה הסופית. 

בעקבות צרכנים חדשים
מערכת בית חכם מצריכה אמנם סכום כסף רב שיושקע עבור הקמת המערכת בבית. הדבר אפשר רק לעמידים מבנינו לרכוש את המערכת המשוכללת. לאחרונה נכנסו אופציות שונות המאפשרות קיום טווח מחירים רחב, שיגרור אחריו צרכנים חדשים המסוגלים לרכוש את המערכת. סיוע בצמצום בצריכת החשמל, המים ומניעת דאגות הם מנת חלקם של המערכת ומן הראוי שיחולו על נתח רב יותר מהאוכלוסייה. כחלק ממגמת הצמצום ניתן יהיה לרכוש חלקים מהמערכת ולא את כולה, כך שיהיה ניתן לחבר את דוד החשמל ואת דלת הכניסה למערכת בלבד וכך לחסוך עלויות בהעברת כל הבית למערכת. העתיד כבר כאן והוא בנוי על מערכות המחשוב החכמות, מוזמנים להתקדם ולהתקין את המערכת על התשתית הקיימת שלכם. 
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...