חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בית חכם כפר קרע

כפר קרע הינה מועצה מקומית הנמצאת במחוז חיפה. שמו של המקום נבחר על פי היישוב ממנו באו מקימיו- ואדי אל קרע. הכפר הוקם לפני למעלה מ250 שנה ולאחר הקמת מדינת ישראל הוכרז כמועצה מקומית. הכפר מחזיק בשיא ארצי של כמות הרופאים ביחס לכמות התושבים ומהווה דוגמה מושלמת לדו קיום בו גם ערבים וגם יהודים לומדים יחדיו באותו בית ספר. בשנים האחרונות כפר קרע הפכה להיות מפותחת ביותר ויותר בתים כבר נצפים מכניסים לביתם אביזרים חדשניים ואף את מערכת בית חכם, המאפשרת שליטה מרחוק על מוצרי החשמל הקיימים בבית.

טכנולוגיה מותאמת לכולם
בית חכם הנה מערכת ממוחשבת המאפשרת את סנכרון כל מוצרי החשמל בבית לתוכה. באמצעות פקודות אוטומטיות ניתן יהיה לשלוט בכמות המים בדוד החשמל ובזמני הפסקת פעולת המזגנים והתאורה. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת חיסכון רב בצריכת החשמל ועל אף עלותה הגבוהה מחזירה את ההשקעה. 

מקום קטן קדמה מרובה
בכפר קרע חיים כיום למעלה מ16 אלף תושבים, אשר גדלה בקצב גידול שנתי של 3.8 אחוז. המועצה מדורגת בתחום החברתי במקום ה4 מתוך 10, ואחוז הזכאים לבגרות עומד על 47 אחוזים בשנים 2011-12. הקדמה שמלווה את כל האוכלוסייה הגיע כאמור גם למועצה המקומית כפר קרע ומציעה שפע של פתרונות טכנולוגיים איכותיים המעוגנים תחת השם- בית חכם. 

מערכת שבנויה מהיסוד
הבתים החדשים אתר נבנים במועצה המקומית כפר קרע עמוסים בחדשנות ובמרחבים גדולים. עם כניסת מערכת הבית החכם לתודעה, אלפי בתים כבר הפכו להיות חלק מהמהפכה הגדולה ובתים חדשים ערוכים לקבל את המערכת בדרך פשוטה יותר. התשתית החדשה המוקמת בבתים חדשים מאפשרת הכנסת מערכת הבית החכם כבר בשלב הבניה, ובכך לזכות ליהנות ממנה ממש בתחילת המגורים. המערכת מאפשרת גם שימוש בתשתית קיימת ללא כל צורך בשיפוץ ובעצם משדרגת כל מוצר חשמלי בבית למערכת חכמה משוכללת. עד כה בתים חכמים היו שמורים לעשירי ישראל והיו דורשים השקעה רבה מצדה, אך כיום התופעה של שדרוג הבתים למערכת חכמה נפוצה יותר וטווח המחירים גדל והופך לאפשרי עבור יותר אנשים. 
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...