חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בית חכם כפר סבא

אחת הערים היפות הנמצאת באזור השרון היא כפר סבא, הגובלת בשכנות עם העיר רעננה. העיר התפתחה בשנים האחרונות והפכה למבוקשת ביותר עבור תושבים המעוניינים לערוק אליה מהמרכז. אלפי פרויקטים למגורים נבנים מדי שנה בעיר המתפתחת ועמם מגיעים השדרוגים והתוספות שהופכים את הבית לגן עדן של טכנולוגיה. תוספת משמעותית שהופכת לשחקן חיזוק חשוב היא מערכת בית חכם, שמאפשרת חיבור כל הבית למערכת ממוחשבת אחת.

לחיים איכותיים יותר
בית חכם מאפשר את היכולת לשלוט בכל מה שמתרחש בבית מבחינה טכנולוגית. המערכת מאפשרת שליטה בכל הקשור למוצרי החשמל בבית. מעכשיו לא תצטרכו לעקוב בדאגה אחרי כל מוצר שנשכח דלוק, יש מי שעושה זאת בשבילכם. בזמנים קבועים שתקבעו תוכלו לכבות את התאורה בבית, לשלוט בכמות המים הנמצאת בדוד החשמלי ולכבות בזמנים קבועים את הטלוויזיות והמזגנים בבית. 

מורידה את הלחץ מכם
הבתים החדשים הנבנים בכפר סבא מיועדים כמובן למשפחות ומאפשרות התקנה של מערכת בית חכם. אפשר לספור את כמות הפעמים שאמרתם לילדיכם שיזכרו לכבות את האור לפני שיוצאים מהבית וגם את מכשירי החשמל הדולקים. מערכת הבית החכם מאפשרת להוריד מכם את הדאגות הללו ולאפשר לכם להוריד את הלחץ והדאגות. באמצעות כיוון שעה אוטומטית לסגירת דוד החשמל, מוצרי החשמל והתאורה ניתן יהיה למנות את מערכת הבית החכם לשוטרת החדשה בבית שלכם. 

התקנה פשוטה גם לבתים קיימים
מערכת בית חכם מאפשרת לכם מגוון רחב של התקנות. למערכת כוללת המצריכה שיפוץ מבנה קיים או במבנה חדש, להחדרת התשתית המורכבת תשלמו כמה מאות שקלים, שאלה כמובן יוחזרו בחיסכון בצריכת החשמל, בחיים נטולי דאגות ובזמן עודף שיוקדש ברובו לפעילות המשפחתית. מערכת בית חכם יכולה להיות מותקנת גם על בית קיים, שבו נעשה שימוש בתשתית קיימת הנמצאת בבית. המערכת תתלבש על התשתית הקיימת ותשדרג אותה לבית חכם, באמצעות תפעול כל המערכות בנפרד. את דוד החשמל ניתן לחבר למערכת חשמל והוא יציג לנו בכל זמן נתון את כמות המים שקיימים בו ואת מספר המקלחות, אפליקציות יאפשרו שליטה על מכשירי חשמל פעילים ואפילו דלת הכניסה ולהפסיק פעילות בעת הצורך. 
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...