חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בית חכם כפר הס

כפר הס הנו מושב באזור השרון המצוי כחלק ממועצה אזורית לב השרון. בעבר הוגדר כמושב עובדים להתיישבות שיתופית והיה חלק מתנועת המושבים שבשליטת מפא"י ומפלגת העבודה. משנת 1998 החל לקום בשטחו הרחבה, אשר משמשת מגורים למחצית מסך התושבים בישוב ואפשרה הכנסת תושבים חדשים שהינם ברובם משפרי דיור מאזור המרכז. בית חכם בכפר הס הוא טכנולוגיה חדישה, המאפשרת שליטה מרחוק על כל המוצרים המופעלים באמצעות חשמל בבית לרבות דלת הכניסה.

בטחון מקסימלי
מושבים ידועים בכמות הפריצות המתרחשות בהם. מערכת בית חכם נוצרה כדי להביא שיפור באיכות החיים. זה מתחיל בהענקת תחושת ביטחון מקסימאלי עם דלת כניסה המאפשרת שליטה מרחוק בפתיחה וסגירה שלה. המערכת כולה מחברת את כל הבית למחשוב מרכזי באמצעות תשתית נפרדת, ומאפשרת שליטה מרחוק על כל המתרחש בבית ובקרה מקסימלית על מוצרי החשמל הפועלים בו.

נתון לבחירת המשתמש
מערכת בית חכם מביאה עמה טווח מחירים רחב ביותר, הנתונים לבחירתו של המשתמש. המערכת עצמה על כל מורכבותה עולה כמאות אלפי שקלים, אך ניתן לפצל לכדי מערכות נפרדות ובכך להוזיל עלויות. המחיר אמנם גבוה אך ההשקעה הגבוהה מחזירה את עצמה על ידי חסכון צפוי בחשמל, במים ובטרדה מיותרת ממוצרי חשמל שנשארו פועלים במהלך הביתה או בהמצאות מחוץ לבית. המשתמש בוחר כיצד להפעיל את המערכת ובאילו זמנים היא תכבה או תפעיל את מוצרי החשמל. למשל באם מדובר בדוד החשמל החכם- המשתמש יוכל לכוון כך שיפעל חצי שעה לפני שמגיע הביתה ותכבה כאשר הוא מגיע ובכך לחסוך זמן רב. שליטה מרחוק על דלת הכניסה בבית תאפשר את כניסת האנשים הרצויים לכם גם אם אתם לא נמצאים בדירה, ללא כל הטרחה שבהבאת מפתח. 

לא חובה לשפץ
כפר הס הנו מושב ותיק המתאפיין בבתים שנבנו משכבר הימים ובתים שנבנו בשנים האחרונות. מערכת בית חכם מאפשרת שימוש בתשתית קיימת ולאו דווקא בהקמת תשתית חדשה, הדורשת שיפוץ מבנה קיים. בבנייה של בית חדש רצוי לבחון את הכנסת התשתית החדשה ובכך ליהנות מהמערכת החכמה בדרך הטובה והמושלמת ביותר.
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...