חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בית חכם כמה זה עולה?

בית חכם ? זה לא יקר בטירוף ? אז זהו שלא. אם פעם ניתן היה לומר זאת וליחס בתים חכמים לעשירון העליון בלבד, לא כך הוא היום. כמו כל טכנולוגיה שהפכה נגישה וזולה יותר, כך גם הבית החכם. כמה עולה בית חכם, תלוי כמה חכם הבית. אם הוא חכם מספיק כדי להדליק ולכבות מאוור תקרה ותריס חשמלי. אולי גם טלוויזיה, ושלושה מתגי אורות בסלון, אז אולי הוא חכם אבל לא גאון.


ואז המחיר יחסית זול ושוב, תלוי בפירמה של המוצר וברמת הטכנאי שמתקין אותה.  מערכות עשה זאת בעצמך עם ששה כפתורי בקרה ובהתקנה עצמית יכולים להיות סיפור מאוד זול. כמה מאות שקלים בודדות. השאלה עם כדאי להתקין כזו מערכת או להוסיף קצת כסף וליהנות ממערכת מתקדמת יותר. מאיש מקצוע שיתקין אותה כך שלא תזדקק לתיקון אחרי שנה. ומפונקציות שלא תצטרך להוסיף עליהן שלטים נוספים.


בפיוצ'רהואס תוכל לקבל הצעות מחיר מתאימות לרמת הבית החכם אליה אתה שואף להגיע. עלות בית חכם חייבת לכלול גם חיסכון החשמל. מה שקרוי חשמל חכם. שהם מנגנוני שליטה ובקרה על תצרוכת החשמל בבית. דברים שבעבר לא היו בקיים. בקרת אוויר במזגנים לדוגמא : כאשר גלאי הנפח מבחין בחוסר תנועה בחדר, אוטומטית הוא מכבה את המזגן. תרמוסטטים על מכשירי חשמל כמו תנור אמבטיה או דוד חשמלי.   כיבוי אורת במסדרונות אחרי שהילדים נרדמים וכדומה. הכול נחשב בקילו-וואטים, ובכסף בסופו שלדבר.

לכן, בבואך לרכוש מערכת מתקדמת של חכם, עליך לחשב עלויות צדדיות. זמן הוא כסף, וחיסכון בזמן כמוהו כחיסכון בעלות. אם יפרצו לך לבית וירוקנו אותו כי שכחת להפעיל את האזעקה למשל. בבית חכם תוכל למנוע מקרה כזה. זה שווה ערך לחיסכון בעלות רכישת מוצרים חדשים תודות לכך שהמערכת שלך תהיה מכוונת אוטומטית להדרך בכל עזיבה שלהבית.  


בוא לקבל הצעת מחיר מסודרת. תוכל להשוות בין ספקים . לגלוש באינטרנט ולחפש מענה מתאים לכיס שלך ולבית שלך.    Futurehouse   ידאג למתן מענה הולם לכל הצעה. כך שגם תוכל לחסוך בעלויות וגם ליהנות ממערכת משודרגת ברמה בגבוהה ביותר בעלות נמוכה. 
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...