חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בית חכם חולון

חולון הוגדרה כפריפריה של אזור המרכז. הקרבה לעיר תל אביב הגדולה ולראשון לציון המתקדמת הופכת אותה לשחקן מרכזי בכל הקשור לדיור. זוגות צעירים רבים שאין באפשרותם לרכוש דירה בתל אביב, פונים לחולון ומוצאים בה אלטרנטיבה איכותית למגורים ואפשרות ניהול חיי משפחה בצורה טובה ויעילה. מערכת בית חכם המותקנת בבתים בחולון מאפשרת שיפור ניכר באיכות החיים ויכולת חסכון של זמן וכסף.

תחשבו קצת על עצמכם
רוב חיינו אנחנו בעשייה מתמדת ואת רוב יומנו אנו מקדישים בעבודות מחוץ לבית. משפחות רבות יכולות להעיד שכאשר מגיעים הביתה מתחילה העבודה העיקרית. התעסקות עם הילדים היא עסק לא פשוט בכלל המצריך זמן ואנרגיה מרובה. התקנת מערכת בית חכם בביתכם בחולון תאפשר לכם ליעל את זמנכם, להימנע מדאגות מיותרות וגם לחסוך בכסף. מהיום אתם מקדישים כל זמן פנוי גם קצת עבור עצמכם. 

המערכת שתציל אתכם
מערכת בית חכם הינה הצלחה רבה ברוב מדינות העולם הגדול. המערכת עושה שימוש בשלל המוצרים הפועלים על חשמל בבית ומחברת אותם לכדי מערכת אחת מרכזית באמצעות תשתית חדשה ומתקדמת. בקרי השליטה המותקנים מאפשרים שליטה טובה ואיכותית יותר על המערכות המופעלות בבית ובכך לחסוך בצריכת החשמל ובזמן מיותר הדרוש במעקב אחר מוצרי חשמל פעילים. הבקר המצוי במערכת יאפשר לכם לכבות באופן אוטומטי תאורה ומזגן במקום בו אין תנועה ערה של אנשים, ולחילופין או בנוסף תתאפשר הפעלה מרחוק של מזגן ודוד חשמלי. 

בדרך הנוחה עבורכם
הבית שלכם בחולון עומד להיות משודרג למערכת ניהול חכמה. מערכת בית חכם מצריכה שימוש בתשתית חדרה שנצרכת לצורך שליטה מלאה. התשתית החדשה מותקנת מראש בבתים חדשים או במהלך שיפוץ מבנה קיים, ועלותה גבוהה יחסית. על מנת לחסוך בעלויות הצפויות ניתן יהיה לעשות שימוש במערכת באמצעות התקנתה על תשתית קיימת. התשתית הקיימת תאפשר תפעול של כל מערכת חשמלית בצורה נפרדת, וכל מוצר בבית יזכה לתפעול נפרד. השוני בעלויות הוא עצום לטובת השימוש בתשתית הקיימת ויש כאלו המעדיפים שליטה בחלק ממערכות הבית ולא באמצעות מערכת אחת מרכזית. 
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...