חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בית חכם השוואת מחירים

מערכת בית חכם הנה מערכת שהגיע אלינו ממדינות רבות בעולם אשר נהנות ממנה כבר פרק זמן לא מבוטל. כמו בכל מערכת שעושה עליה אל הארץ המובטחת קיים מגוון רחב של מחירים. מערכת בית חכם מאפשרת הקניית תשתית חדשה לבית קיים או מבנה חדש, ובנוסף גם מאפשרת חיבור על תשתית קיימת.

בשביל להגיע לכולם
טווח מחירים רחב מאפשר להגיע לשכבות שונות באוכלוסייה. מערכת בית חכם הייתה למערכת הבנויה בעבור ציבור העשירים שבינינו. עלותה של מערכת כזו יכול היה להגיע לכמה מאות אלפי שקלים. העלות כוללת תשתית חדשה המאפשרת את חיבור המערכת לכלל מוצרי החשמל בבית ושיפוץ מבנה קיים בעקבות כך. עם הזמן החלו לצוץ מערכות אשר מאפשרות לאנשים שעד עכשיו לא היו מסוגלים, להשתמש במערכת המתקדמת. בסכום של כמה אלפי שקלים תוכלו לשפר תשתית קיימת בבית ולהפוך אותה למערכת חכמה.

גם באמצעות הסלולר
מערכת חכמה מאפשרת שליטה באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. שליטה באמצעות הטלפון הנה תופה חדשה המוכרת מהשנים האחרונות. התקנת מסך שליטה לבית שתעלה כמה אלפי שקלים ותאפשר את השליטה המלאה בכל המתרחש בבית. המערכת המשוכללת מאפשרת שליטה באמצעות שלט חכם שעולה גם הוא אלפי שקלים. מבחינת מערכות משיקות העושות שימוש בתשתית קיימת הם אמנם זולות יותר ממערכת שליטה אחת נשלטת, אך עדיין עלותן מסתכמת באלפי שקלים לכל מערכת נפרדת. הסלולר מאפשר אוויר לנשימה ונותן את האפשרות לשלוט מרחוק על כל המתרחש בבית מבחינת המערכות החכמות. 

לא מתאים לכל אחד
זוגות רבים אשר רוכשים בית חדש לא תמיד מצליחים לספק לעצמם את כל מה שדרוש עבורם. מחירים גבוהים מאוד של הבתים לא מאפשרים את המצאות מערכת בית חכם גם אם נעשות על תשתית הבית הקיימת. מצד שני, חשוב לזכור כי המערכת עוזרת לחסכון רב יותר בכל הקשור לחשמל ומים ומנהלת טוב יותר את הממשקים המנוהלים. תמורת אלפי שקלים ניתן לשדרג את מערכת הדוד החשמלי לחכם ובכך לשלוט בכמות המים המצויים בו וגם לייעל נכון את הזמן שבו הוא דלוק. 
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...