חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בית חכם הרצליה פיתוח

מה לא נאמר על הרצליה פיתוח. כמעט כל דבר. מקלט לעשירון העליון ומקור שאיפה מצד כל אחד מהאוכלוסייה. הרצליה פיתוח מציעה את בית החלומות הפרטי שלכם ומהווה את ההשראה עבור רבים הרוצים להכיר מקרוב הצלחה מה היא. בית חכם הוא אופציה מיוחדת המתחברת יפה מאוד עם היוקרה שבהרצליה פיתוח. 

כל הפתרונות במקום אחד
אם תמיד רציתם שכל מערכות הבית ישלטו על ידי גורם מרכזי אחד, עכשיו זה אפשרי. בית חכם הנה מערכת שליטה מתוחכמת המאפשרת שליטה על כל המערכות בבית באמצעות מערכת מחשב. את כל מה שאתם רגילים לראות בסרטים ניתן לתרגם כבר היום לכדי מציאות. 

בסלון של האלפיון העליון
הרצליה פיתוח מיצבה את עצמה כלב ליבו של האלפיון העליון. מלבד בתים יפיפיים המציגים לראווה את רזי היוקרה, לטכנולוגיה יש מיקום של כבוד במתחם המיוחד. בין השכלולים שכבר קיימים בבית תכלו למצוא את המערכת החכמה הקרויה "בית חכם". המערכת מאפשרת את חיבור כל מוצרי החשמל בית: תאורה, מיזוג אוויר, טלוויזיה, אזעקה ועוד לכדי מערכת אחת הנשלטת על ידי מחשב מרכזי ומאפשרת בקרה טובה על הנעשה בה. מדובר בצעצוע חדשני המאפשר קבלת נתונים תמידיים לנוחות ושיפור תנאי החיים.

מתאימה את עצמה בשבילך
מערכת בית חכם מאפשרת התאמה מלאה למשתמש בה. מלבד היכולת לשלוט באמצעות המחשב בכל הנעשה בבית, ישנה אפשרות גם לבצע שליטה מרחוק באמצעות הטלפון הסלולארי. אפליקציה ייעודית מאפשרת תכנון מקדים לתפעול מערכות שונות כמו: דוד חשמל, כיבוי והדלקת תאורה ואפילו שליטה בנעילת דלתות הבית. מהיום ניתן לשלוט בבית בקלות ובפשטות רבה יותר. 

למי שמעוניין להשקיע
הרצליה פיתוח כמקלט לעשירי ישראל תהיה בוודאי גם שגרירה טובה של הטכנולוגיה החכמה. עלות התקנת מערכת בית חכם כלל לא זולה ולמעשה מתאימה רק למי שיש לו כסף נזיל  בצד. מדובר בסכום של כמה מאות אלפי שקלים, סכום גבוהה במיוחד בכל קני מידה. מי שאינו נמנה עם החלק העמיד במדינה או שאינו  מעוניין להשקיע בטכנולוגיה החדישה יוכל להמתין לפתרונות עממיים יותר שחלקם כבר החלו להתבסס בתקופה האחרונה.
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...