חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בית חכם בתל אביב

תל אביב היא עיר עמוסת חוויות ומקומות בילוי. לא סתם היא נקראת עיר ללא הפסקה והיא נמצאת בפעילות מתמדת על שלל אזוריה. תל אביב הגדולה מהחלוצות של יוקר המחייה ואחת הערים שיותר יקר לגור בה. אין זה פלא כי כל דבר שיעזור בחסכון של החשבונות השותפים יהיה דבר מבורך. מערכת בית חכם מותקנת על בתים חדשים במהלך הקמתם באמצעות תשתית חדשנית וגם בבתים קיימים בהחלפת תשתית קיימת ואפילו בהלבשה על תשתית הבית העכשווית. 

השקעה שחוזרת אליך
מערכת בית חכם מאפשרת חיבור כל מערכות הבית לכדי מערכת אחת ממוחשבת. המערכת מאפשרת שליטה על כל המתרחש בבית מבחינת מוצרי החשמל המצויים ומחליפה את הבקרה האנושית על הנעשה בבית. בעזרת תפעול נכון של המערכת , ניתן יהיה להגדיר שעות יציאה מהבית שבהן יכובו הנורות והמזגנים ולהימנע מהפעלתם שלא לצורך. בצורה כזאת מתאפשר חסכון רב בצריכת החשמל. במקום לחכות שיהיו מים חמים בדוד שאתם חוזרים, יהיה ניתן להדליקו מרחוק או בזמן המוגדר מראש וליהנות ממים חמים בדיוק שאתם חוזרים הביתה, כך תחזרו זמן רב שיוכל להתפנות לדברים אחרים. 

למניעת טעויות מיותרות
מערכת בית חכם מתאימה בול לאופי החיים התל אביבי הבלתי נגמר. העיר נמצאת בעשייה מתמדת בכל ימות השבוע והאופי מגורים חודר לתושבים ומאפשר לעשות טעויות רבות הנובעות מעשייה אוטומטית. כך למעשה ניתן לשכוח דלת פתוחה ומוצרי חשמל פעילים שחלקם יכולים להפוך לסכנת חיים ממשית. באמצעות מערכת הבית החכם תוכלו להיות בראש שקט ולהבטיח שמה שלא פעיל יוכל להיסגר גם מרחוק. באמצעות בקר ניתן לסגור את כל מה שלא פעיל אם אין אנשים באותו החדר באותו זמן. 

התקנה פשוטה או בשיפוץ נרחב
מערכת בית חכם מאפשרת לדיירים לקבל תשתית חדשה שתותקן מאפס בבתים חדשים או במהלך שיפוץ. בנוסף תינתן האפשרות להתקנה פשוטה יותר על התשתית הקיימת בבית משכבר הימים. השוני מתבטא כאמור במחיר הרב של המערכת ובצרכים של כל משתמש. על דבר אחד אין שוב עוררין והוא היכולת של המערכת לחסוך כסף והרבה מאוד כאבי ראש.
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...