חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בית חכם בקיסריה

לבני העם הפשוטים מבנינו קיסריה היא לא יותר מפקק ענק בדרך להופעות קיץ ענקיות באמפי המשגע. קיסריה מעבר לכל היא עיר מגורים קטנה אך מכילה את שלל עשירי ישראל והעולם אשר מחזיקים בה בבתים פרטיים או יותר נכון אחוזות מפוארות המכילות מכל הבא ליד. האוכלוסייה העמידה מצליחה להשיג כל פריט טכנולוגי שקיים בשוק. בית חכם הינו חלק מהטכנולוגיה המתקדמת שהגיע אלינו מהעולם הגדול. המערכת המשוכללת מאפשרת בקרה ושליטה על כל מה שקורה בבית מכל מקום אליו נקלעים.

נוחות מקסימלית 
כדי להבין את שלל היתרונות שיש למערכת להציע רצוי להבין מה היא מאפשרת לבצע. בתים רבים בקיסריה כבר נבנו טרם כניסת הטכנולוגיה, אך ישנם כאלו שבתיהם נבנים כעת ומאפשרים החדרת תשתית כבר מהיסוד. המערכת מצריכה תשתית חדישה לחיבור כל מוצרי החשמל אליה. כשמדובר בבית קיים יש צורך בשיפוץ להחדרת התשתית החדשה במקום התשתית הקיימת בבית. התשתית החדשה מאפשרת חיבור מושלם של כל המוצרים החשמליים ומערכת התאורה והנעילה. המערכת מאפשרת שליטה ובקרה איכותית גם כאשר נמצאים מחוץ לבית. באמצעות מערכת השליטה ניתן לקבוע שעות מסוימות שבהן יהיה כיבוי של התאורה ומתי ידלקו ואף לאפשר כיבוי אוטומטי כאשר אין תנועה של אנשים בחדר. מבחינת דוד החשמל יהיה אפשר לשלוט על כמות המים ומספר המקלחות ובכך לחסוך הדלקה עודפת ובזבוז חשמל רב.

להתקדם בקצב שלך
מערכת בית חכם מאפשרת תפעול מערכת חדשה המצריכה תשתית מיוחדת. כל התענוג כחבילה כוללת עולה סכום כסף רב אשר יופנה גם לשיפוץ במבנה קיים שלא נושא בתוכו את התשתית. סכום הכסף לא יהווה מכשול בעבור האוכלוסייה בקיסריה ולמעשה המערכת תשפר עבורם את איכות החיים במהירות רבה ממרבית אוכלוסיות אחרות. יתרונות רבים קיימים במערכת החכמה ובעיקר היעילות של המערכת בתפעול מרחוק כאשר לא נמצאים רוב הזמן בבית. בתים פרטיים הם בעלי כניסות רבות ואפשרות בקרה על הנעילה הכרחית, בשביל לוודא ששום גורם זר לא ינצל לרעה דלת שהושארה בטעות לא נעולה.  השליטה והבקרה בידיים שלכם ואתם אלו שתקבעו איך המערכת תנהל את הבית. 
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...