חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בית חכם בישראל

כל החיים הם מרוץ ארוך ומתמשך סביב השעון. לידה, גן, בית ספר, צבא, לימודים, חתונה, לידות, משפחה וחוזר חלילה. אנו נתקלים בשגרת חיינו במקרים בהם אנו לא שמים לב ושוכחים את הדלת לא נעולה, את הדוד דלוק, את המנורות בחדר השינה פועלות שעות נוספות. לעיתים זה אנחנו אלו שאשמים, אך ברוב המקרים גם לילדים יש חלק ניכר מהאשמה. מערכת בית חכם שחודרת לתודעה שלנו בתקופה האחרונה, מאפשרת למצוא את הטכנולוגיה בשיאה ולהקל באמצעותה את החיים.

עכשיו הגיע תורכם
מערכת בית חכם מוכרת במקומות רבים בעולם כבר שנים רבות. כל מי שמחזיק בית יודע כמה קשה להשגיח על כל הנעשה כל הזמן ועם זאת להמשיך בביצוע העבודות השוטפות. מערכת בית חכם הגיעה לישראל וחדרה לתודעתנו בתקופה האחרונה. היא מאפשרת עבורנו לקחת חופשה מתפקיד השוטר ונותנת את הכוח להמשיך ולבצע את כל הפעולות האחרות החשובות. חיישנים שתגדירו כבר יוודאו שהיום שלכם יסתיים ללא שום תקלות מיותרות. 

לא הכול קומבינות
מערכת בית חכם הנה מערכת משוכללת המצריכה הקמת תשתית חדשה בבית, או לחילופין שימוש בתשתית קיימת בחלק מהמקרים. הקמת תשתית חדשה תבטיח את חיבור כלל המכשירים בבית לכדי מערכת אחת, שתעניק בקרה ושליטה בהגדרת המשתמש וגם תאפשר תפעול מרחוק. מערכת שלמה הכוללת תשתית חדשה תחייב את המשתמשים לבצע שיפוץ לבית ותעלה גם לא מעט כסף. רבים מעדיפים לבחור באפשרות השנייה והזולה יותר שתעניק לפחות חלק מהיתרונות החכמים.

למען הסר דאגות
קמתם בבוקר אחרי לילה עמוס מחשבות וצרחות של הגוזלים שלכם. עכשיו הילדים הגדולים צריכים לקבל את המגיע להם ועליכם להכין אותם לבית הספר. בתוך כל הבלגן השרוי בביתכם אתם גם צריכים לדאוג  להגיע בזמן לעבודה, וסביר כי תשכחו משהו בדרך. מערכת בית חכם שתותקן אצלכם בבית תמנע מכם לשכוח לכבות בזמן את הדוד, לנעול את הדלת גם מרחוק ואפילו לכבות את התאורה והמזגנים שנשארו דלוקים. עם מערכת בית חכם שנחתה בישראל הרבה יותר קל לשכוח. 
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...