חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בית חכם בחיפה

חיפה היא אחת הערים המרתקות ביותר בישראל. מלבד היותה בנויה על הר הכרמל נופיה המשגעים והאתרים היפיפיים עוצרים את נשימתם של רבבות אנשים הפוקדים אותה מדי שנה. משפחות רבות מגיעות לחיפה ומוצאות בה מקום מגורים איכותי. במרחק של שעה ניתן להגיע מחיפה לאזור המרכז וליהנות ממחייה זולה יותר. מערכת בית חכם היא בשורה צרכנית חדשה המאפשרת בקרה ושליטה טובה יותר על כלל המערכות החשמליות המנוהלות בבית.

מבלי להפסיד כסף
מגורים בחיפה מחייבים מציאת עבודה באזור או לחילופין הקניית מחיה זולה יותר ועבודה עיקרית שמתרחשת באזור המרכז. לעיתים אנו שוכחים דברים חשובים בבית כגון: אורות דולקים, דלת לא נעולה ודוד חשמל דולק ומבזבזים כסף רב בצריכת חשמל. מערכת בית חכם אשר מותקנת בביתכם תאפשר תפעול נכון יותר וניהול צריכה חכם ויעיל. על התקנת המערכת אמנם תשלמו כסף רב אבל מדובר בהשקעה עתידית ארוכת טווח שתניב רווחים בטוחים.

בדרך הנוחה עבורכם
מערכת בית חכם בחיפה מאפשרת טווח רחב של מחירים. התקנת תשתית חדשה מאפס מאפשרת כאמור שליטה איכותית יותר וטובה על שלל המוצרים החשמליים המותקנים בבית, לרבות התאורה ודלת הכניסה של הבית. מערכת בסדר גודל כזה עולה לא מעט כסף ומסתכמת בכמה מאות שקלים. אפשרות נוספת וזולה הרבה יותר היא עשיית שימוש בתשתית קיימת ובקרה נפרדת על כל מוצר בנפרד. אם אתם יוצאים מהבית ובטעות שוכחים לנעול את הדלת יש לכם עוזר צמוד שישמח לעשות עבורכם את העבודה. באמצעות אפליקציה ייעודית תוכלו לשלוט בדלת לנעול ולפתוח אותה כאבת נפשכם. באפליקציה תוכלו לקבל מידע זמין אודות הדלתות המחוברות לבקר החכם ולבצע שינויים בזמן אמת. אם עבודתכם במרכז וגם אם קרוב לבית תוכלו לשלוט בכמות המקלחות והמים החמים המצויים בדוד החכם. דמינו לעצמכם כמה טוב ונוח יהיה לחזור הביתה בידיעה שכבר יש לכם מים חמים להתקלח. מדובר בשיפור משמעותי באיכות החיים ושליטה טובה המאפשרת צריכת חשמל נמוכה בצורה משמעותית. המערכת זמינה עבורכם בכל שלב שתזדקקו לה ובהחלט מדובר כאן בפתרון טכנולוגי שלא תצליחו להבין איך לא היה קיים קודם.
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...