חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בית חכם באר שבע

מה לא נאמר על באר שבע. בירת הנגב מציעה לכם עיר גדולה ומרווחת המתאימה לציבור הצעירים שבינינו כמו גם למבוגר יותר. משפחות רבות עברו במהלך השנים להתגורר בעיר הדרומית המציעה מחייה זולה יותר ותחבורה נוחה המאפשרת הגעה למרכז תוך שעה אחת. בתים חדשים נבנים מדי שנה ושנה בבאר שבע ומציעים שכלולים רבים ומפנקים. מערכת בית חכם הופכת את הבית לאיכותי ומתקדם ומאפשרת שלל תכונות שיעזרו בהקלה על החיים. 

מערכת מתוחכמת ששומר עליכם
באר שבע היא עיר מתפתחת המושכת אליה עוד ועוד משפחות. כדרך הטבע משפחות עם ילדים מביאות עמן דאגות רבות הנוגעות בעיקר לתפעול השותף של הבית. בין כל השכולים שתמצאו בבתים תוכלו להתחבר למערכת בית חכם, שתבטיח עבורכם בקרה מושלמת על כל מוצרי החשמל בבית ומניעת חשש אם פעלו שלא לצורך. כך למשל ניתן להגדיר במערכת חיישן שיכבה את האורות והמזגנים במקום בו לא תהיה תנועה של אנשים לפרק זמן מסוים, ולהפך להדליק כאשר חוזרת התנועה בחדר. התרעה על מזגנים דולקים ומכשירי חשמל פועלים תמנע מבוכה ותגן עליכם למניעת שריפה בדירה. 

איפה שרק תרצו
מערכת בית חכם ניתנת להתקנה באמצעות תשתית חדשה, שמצריכה שיפוץ או בבית חדש. מחירה של מערכת כזו יכול להגיע למאות אלפי שקלים ולא תמיד סכום זה מתאים לציבור הישראלי הממוצע. לכן, קיימת אפשרות פשוטה וזולה יותר אך עם זאת עדיין מאפשרת את החדרת הטכנולוגיה המתקדמת. חיבור הבית למערכת בית חכם על ידי תשתית קיימת תסייע לכם רבות ותהיה זולה משמעותית ממערכת בעלת תשתית חדשה נפרדת. חיבור כזה יאפשר גם תפעול כל מערכת בנפרד: דוד חשמל, מערכת תאורה, מזגנים ונעילת הבית יפעלו כל אחת בדרך נפרדת. 

זה הזמן לשכוח
מערכת בית חכם מאפשרת לכם להיות יותר רגועים ולהתרכז בחיים המשפחתיים. סביר כי בחרתם לגור בבאר שבע ומקום עבודתכם מצוי במרכז. גם אם שכחתם דלת לא נעולה ותאורה דלוקה בעקבות לחץ זמן, לא תצטרכו לחזור אחורה ויתאפשר לכם להמשיך בשגרת יומכם תוך תפעול מרחוק של הפעולה המתבקשת. 
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...