חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בית חכם אביזרים

העולם כבר ניצח וזאת עובדה. בכל הקשור לטכנולוגיה יש שטעמו אותה לפנינו בהרבה. עכשיו היא אצלנו ובמלוא העוצמה- מערכת בית חכם. המערכת שהביאה לשיפור באיכות החיים של הרבה מאוד אנשים הגיע לישראל והביאה עמה את הבשורה המבורכת. על יתרונות המערכת אי אפשר להטיל ספק ולמרות עלותה הגבוהה יחסית היא מחזירה את ההשקעה על ידי חסכון רב בצריכת חשמל והמים. המערכת מצריכה עבור הפעלתה שלל אביזרים שיפעילו את המערכת המתקדמת. 

כל אחת בדרך שלה
מערכת בית חכם הנה מערכת המאפשרת בקרה ושליטה טובה על כל מוצרי החשמל המצויים בבית.  המערכת מצריכה לצורך הפעלתה באביזרים אשר יעזרו לה להתקיים. ניתן לבחור במספר דרכים להתקנת המערכת בבית שלכם. העיקרית שבהן וגם היקרה ביותר היא מערכת העושה שימוש בתשתית חדשה המותקנת בבית, ומאפשרת יכולת שליטה מקסימלית על כל המוצרים החשמליים בבית. דרך נוספת היא התקנה על תשתית קיימת שהנה אופציה זולה יותר שתאפשר חדירת הטכנולוגיה להרבה יותר בתים בישראל.

אל תפחדו לטעות
כמה פעמים אתם אומרים לעצמכם שלא תשכחו לסגור את האורות שאתם יוצאים מהבית, ומה עם הדלת שחשוב לנעול. מערכת בית חכם מצמצמת את האפשרויות שלכם לטעויות. באמצעות אבזור טכנולוגי מהמתקדמים בעולם ניתן לעשות שימוש טוב ואיכותי במערכת גם על ידי תפעול מרחוק. בשביל לבצע בקרה על דלת הכניסה לבית פשוט ביותר להתקין על הדלת מערכת חכמה שתאפשר בקרה באמצעות אפליקציה ותוכנה מיוחדת. התוכנה תזהה שהדלת לא נעולה ותאפשר לנעול אותה מרחוק. אם אתם פוחדים שהדוד החשמלי שלכם נשאר דלוק בזמן שאתם מחוץ לבית, התקנת בקר לדוד החשמלי מאפשר שליטה על הפעלת הדוד וגם בקרה על כמות המים המצויים בו. האביזרים הדרושים עבור תפעול מערכות על תשתית קיימת בבית הנם בסך הכול בקרי שליטה מרחוק ושדרוג מוצרים קיימים. תפעול כל מערכת בצורה נפרדת מאפשרת את החיסכון המתבקש בחשמל וגם כרוכה בהשקעה ראשונית נמוכה יחסית. מעבר לבית חכם הכרחי ורצוי עבור בית משפחתי ומאפשרות להתקדם לעבר עתיד איכותי יותר.
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...