חפשו באתר
מה אתם מחפשים?select
תת קטגוריהselect
היכן?select
להזמנת מלא פרטים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...

בית חכם

כשהומצאה השיטה 10X, בשנות השבעים של המאה הקודמת בסקוטלנד, היא נשמעה כלא פחות מרעיון קיקיוני מספרי מדע בדיוני יצירתיים – תפעול מכשירים חשמליים תוך שליטה מרחוק, הכיצד זה אפשרי? כיום מרבית הטכנולוגיה האלחוטית בה אנו פוגשים מבוססת על שלטי אינפרא אדום או רדיו, כפי שכולנו מכירים, וזאת בעיקר מכיוון שהמוצרים של 10X, יש להגיד, הקדימו את זמנם בשלושה עשורים. הפרעות בתקשורת ומחסור בתקציבים עיכבו את התפתחות התחום, עד לשנים האחרונות. 

בשנים האחרונות האגף האמריקאי של 10X הניח רגל על גז המחקר בנושא, והביא בזכות כך את המוצרים של 10X לכדי רמת אמינות ואיכות שכמותן לא נראה עוד בתחום האלחוטי. התפתחות מוצרי 10X בארצות הברית לפי תקני החשמל הרלוונטיים, הביאו לכך שעברו שנים ארוכות בין פיתוחם של המוצרים החדשניים ועד שניתן היה להסבם לתקני החשמל האירופאיים והישראליים; מכורי הגאדג'טים וההיי-טק הישראלים המתינו בקוצר רוח להגעתם של מוצרי 10X לאורך זמן רב.

בשנתיים האחרונות חל השינוי המהותי בתחום: המוצרים הוסבו כך שיתאימו לתקני החשמל האירופאיים והישראליים, ומאז נחלו הצלחה מסחררת ברחבי המדינות בהן הפכו לנגישים. עולם האלחוט והשליטה מרחוק של ההווה כיום סובב, בין היתר, סביב מוצרי 10X. הסערה שחוללו בקרי השליטה מרחוק של 10X בעולם הבתים החכמים והידידותיים לסביבה לא שקטה עד עתה. 

חשוב תמיד לזכור, בבית חכם העלות הראשונית מתקזזת פלאים בטווח הארוך, ובכל זאת, במציאות של היום גם מוצרי 10X מגיעים במחירים מפתיעים. אם גם אתם מתעניינים בהסבת הבית שלכם לבית חכם עם 10X, פנו אלינו בכל שאלה! אם מהמגזר הפרטי או מהמגזר העסקי, צוות עובדי ב"פיוצ'רהאוס" שמח להציע לכם את מגוון מוצרי 10X האיכותיים, המתוחכמים והחדשניים במחירים תחרותיים ובמבצעים חסרי תקדים! 
חוות דעת גולשים
הזנ/י את שמך
דרג/י מ1 עד 5
הזנ/י את תגובתך

...Loading...
מלאו פרטים לקבלת הצעת מחיר ממומחים חשמל חכם מומלצים
שם:
טלפון:
דוא"ל:
אזורselect
קטגוריהselect
תוכן:
...Loading...